Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. novembra 2016, 15:53
Čas čítania 0:00
lineta

Príbeh o mužovi, ktorý stojí za dokonalým ženským produktom a inovuje globálny nápojový trh #PoSvojom

MOTIVÁCIA
Uložiť Uložené

Slovenský biznis, ktorý dobýja svet.

Nie je nič atraktívnejšie ako sebavedomá a sebaistá žena. Taká, čo má chôdzu ako Rihanna na móle Victoria’s Secret. Presne vieš, ktorú chôdzu myslím, lebo to video bolo virálnejšie ako Justinove “Sorry.” Žena, ktorá vstúpi do miestnosti a všetky oči sú na nej. Nie preto, že by bola vyzývavá, prípadne vulgárna. Možno ani nie je tá najkrajšia, ale má iskru, ktorá ju robí krajšou ako millión lajkov na Instagrame. Jej úsmev priťahuje mužov, lebo je v ňom sebavedomnie a v jej očiach vidia sny. Jej iskra je ako gravitácia, lebo ona to má proste v sebe. Je fresh a pritom tak vyzretá. Ona chápe, že všetko, čo potrebuje, je v nej. Nepotrebuje, aby jej 200-krát za deň pípali esemesky od frajera alebo diverzifikovaného portfólia potenciálnych nápadníkov, ktorých jediná funkcia je ego-booster. Je to žena s víziou a skrýva sa v každej babe. Aj v tebe. Ver mi.

Avšak, nielen takáto freshfem a Martin Luther King mali sen. Rovnako mal sen aj Peter. Ako mnohí z nás sníval o exotike a ďalekom neznáme, ktoré skrýva mnohé poklady čakajúce, kým ich objavíme. V roku 2009 mal zhruba podobný sobotňajší program ako ty. Chilloval a zapálene chatoval s kamoškou. Bola z Malajzie, exotiku žila každý deň a Peter bol vyhajpovaný. Presne ako ty, keď scrolluješ cez instagram Alexis Ren a v hlave ti fičia vzorce, čo urobiť, aby si žila rovnako. Tento chat horel myšlienkami ako piatkové B52, keď našli na internete Kacip Fatimah. Sú dve miesta, kde sa vieme nenávratne stratiť, a to je konverzácia s kamoškou a internet. Petra toto smrteľné kombo doviedlo ku Kacip Fatimah. Malajzijská rastlina s dlhým listom benefitov, primárne pre ženské orgány, sa stala dušou sna muža, ktorého vždy fascinoval trh s nápojmi. Ani tajomná receptúra Coca-Coly sa nestala značkou, ktorá nám rozbúcha srdiečka, keď vidíme vianočný vláčik len tak zo dňa na deň. Peter si počkal, kým mu táto tajomná exotická esencia vstúpila do života a z nápadu v chate vybudoval značku, ktorá stelesňuje presne ženu, o ktorej som ti práve napísala slohovú prácu. Počkal si, kým do života vstúpi Diva. 

Fresh divu z teba nespravia nespočetné zdieľania motivačných citátov na Facebooku. Je to v tebe a tvojich rukách. V tvojich hodnotách a v tom, či sa tvoj život točí okolo mužov, alkoholu a výpredajov alebo teba samej. Nie je nič krajšie, ako sa rozmaznávať a dopriať telu a duši len to najlepšie. V tú osudovú sobotu sa zrodila myšlienka, ktorá toto rozmaznávanie stelesnila. Zrodila sa Diva’s.

Kľúčom bolo priniesť niečo iné. Ako Steve Jobs. Inováciu. Inovácia je kľúčom k úspechu a tento kľúč tím Diva’s držal pevne v rukách a odomykal si ním srdcia žien, ktoré sa v tomto produkte našli. Práve cenu za inováciu SIAL INNOVATION SELECTION preberal v roku 2014 v čarovnom meste lásky (Paríž, poz. red.) tím Diva’s na medzinárodnej exhibícií. A to bol len začiatok raketového vzostupu. Len dva týždne dozadu deklasovali v Norimbergu na Európskom veľtrhu BrauBeviale najsilnejších hráčov v hre a vyfúkli cenu za najlepší funkčný drink. Napríklad ani slávne Innocent drinky nemali šancu. BrauBeviele už dve storočia zoskupuje odbornú špičku z nápojového priemyslu a tento rok si zobrali pod drobnohľad 229 produktov z 37 krajín. V globálnej špičke sa slovenská myšlienka z chatu prebojovala medzi víťazov.

Odporúčané
Toto je 5 tipov, ako sa namotivovať na beh. Urob to a vybehneš ešte dnes Toto je 5 tipov, ako sa namotivovať na beh. Urob to a vybehneš ešte dnes 25. apríla 2024, 19:00

„Veľmi sa teším, že sa nám podarilo zvíťaziť v silnej konkurencii z celého sveta. Získali sme už druhé svetové ocenenie za tvrdú a trpezlivú prácu celého tímu, čo nám dáva silu do budúcna a zároveň aj veľký záväzok voči našim zákazníčkam, tvoriť pre ne naozaj kvalitné a zdravé funkčné nápoje.“ komentoval víťazstvo Peter.

Vieš prečo sa Peťo môže tak tešiť? Lebo to, čo bolo raz len nehmatateľnou ideou, sa po pár pohároch dobrého červeného, stalo realitou. Aj vďaka iniciatíve a tímu krásnych Sloveniek, ktoré do tejto myšlienky vložili srdcia. A keď nabudúce uvidíš drinky Diva’s odpusti si, že si si myslela, že to pravdepodobne len Coca Cola uviedla na trh nejakú novú vitamínovú vodu. Všetci sme sa nechali zmýliť, lebo Diva je tak svetová. Nájdeš ju v Estónsku, Lotyšsku, Spojenom kráľovstve, korálovom Mauríciu a od roku 2017 si dokonca pôjde za svojím americkým snom. Držíme palce! #GirlLove

Domov
Zdieľať
Diskusia