Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
9. novembra 2016, 20:45
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Majself a Grizzly cestovali za videoklipom až 4000 kilometrov. Sleduj vizuál z ostrova pri Francúzsku a očakávaj nový album

HUDBA MAJSELF
Uložiť Uložené

Po albume Neptun dvojica nepoľavuje v aktivite a pripomína sa skladbou Vlny aj informáciami o chystanom projekte.

Dvojica Majself a Grizzly je hádam všetkým dobre známa, a tak vám ich už nebudeme bližšie predstavovať. Chalani majú za sebou úspešné festivalové leto, keďže už tradične dostali možnosť zahrať si na veľkých pódiách pod holým nebom, avšak teraz je čas vrátiť sa do klubov a zároveň nepoľaviť v aktivite, ktorú fanúšikovia vyžadujú. Aj napriek tomu, že ešte v máji vydali druhý spoločný albumový počin s názvom Neptun, rozhodli sa splniť si sľub o tom, že to v aktuálnom roku neostane len pri albume. Dnes teda predstavujú nový singel s titulom Vlny, ktorý prichádza hneď aj so zaujímavým videoklipom, aký by sme v našich končinách hľadali len veľmi ťažko. Ten sa totiž natáčal na ostrove pri Francúzsku, ktorý je od nás vzdialený až 4000 kilometrov, a tak je vidieť, že si dali autori na výbere lokácie naozaj záležať. Vizuál z dielne Moovi sa skutočne podaril a vy si teraz môžete pozrieť výsledok. Ešte predtým však prezradíme, že už na jar budúceho roku môžete očakávať ďalší projekt.

Domov
Zdieľať
Diskusia