Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. mája 2015, 16:35
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Gyllenhaal nám vstupom do ringu pripomína nádejnú drámu Southpaw

FILMY A SERIÁLY JAKE GYLLENHAAL
Uložiť Uložené

Ďalších 30 sekúnd hodnotných záberov zo športovej drámy Southpaw, v ktorej si hlavnú rolu strihol perfektný Jake Gyllenhaal.

Tiež ste si vraveli, že by sa už zišli nové zábery k Southpaw? Nuž, môžeme byť vďační aspoň za krátky televízny spot, ktorý toho ale nanešťastie (alebo skôr našťastie?) veľa neodhaľuje. Pár nových scén tu ale je a každá pritom stojí za to. Southpaw upútalo už pred mesiacmi, kedy sa na internet dostala prvá fotka vysekaného Jake-a Gyllenhaala. Keď pár mesiacov potom prišiel aj trailer, padali sánky a padali zadky. Samozrejme, navodiť skvelú atmosféru a dať dokopy dve minúty napätých záberov nie je až taký problém, no sú minimálne prísľubom, že Southpaw za to skutočne bude stáť. Ak sa pritom pozrieme na mená, ktoré pri ňom stoja, naše očakávania sú zase raz o niečo väčšie. 

Príbeh hovorí o majstrovi v ľahkej váhe, ktorému nešťastne umrie manželka a jemu sa začne rúcať svet priamo pred očami. Vzťah s dcérou sa dostáva na bod mrazu, začína piť a opúšťať sa, no nakoniec sa preberie a uvedomí si, že možno práve box bude tým, čo ho opäť dostane na nohy. 

V hlavnej úlohe boxera Billyho figuruje perfektný Jake Gyllenhaal, vo vedľajších si to zase medzi sebou rozdajú Rachel McAdams, Naomie Harris, Forest Whitaker či 50 Cent. Režíruje Antoine Fuqua (Training Day, Equalizer). Southpaw premiéruje v slovenských a českých kinách až 3. septembra 2015, v USA sa ho pritom fanúšikovia filmu dočkajú už 24. júla. Viac informácií nájdete tu.

Gyllenhaal nám vstupom do ringu pripomína nádejnú drámu Southpaw
Domov
Zdieľať
Diskusia