Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
7. decembra 2023, 9:28
Čas čítania 0:50
redakcia

VIDEO: Chceš vedieť, ako sa buduje značka? Pozri si záznam z konferencie Refresheru a spoznaj marketingové trendy na rok 2024

REFRESHER REFRESHER OBSAH
Uložiť Uložené

Ukážeme ti, ako na natívnu reklamu.

Tradičná online reklama je efektívna, pomerne jednoduchá na výrobu a ľahko merateľná. Má však jeden háčik. Internet je natoľko presýtený reklamou, že sa ľudia sa naučili tento obsah podvedome filtrovať. Ako teda zviditeľniť svoju značku, produkt alebo službu, ak si tvoja cieľová skupina prestáva všímať reklamný obsah? Riešením je kvalitne spracovaná natívna reklama.

Tento typ reklamy nás baví, preto sa z Refresheru a natívnej reklamy stal v priebehu rokov love match. Na konferencii Ako sa robí (natívna) reklama v roku 2024? sme sa spolu s odborníkmi z mediálneho prostredia podelili o naše know-how. V zázname z konferencie na konci článku sa dozvieš, ako môžeš mladú cieľovku zaujať aj ty.

Realizované s finančnou podporou Nadácie Ministerstva hospodárstva SR na rok 2023.

Čo sa zo záznamu dozvieš? 
  • Intro do natívnej reklamy.
  • S vývojom natívnej reklamy ťa oboznámi Dáša Karpelová, CEO IAB Slovakia.
  • Ukážeme ti, ako sa plánuje natívna kampaň v Refresheri.
  • Vysvetlíme ti, čo sú 4 ingrediencie dobrej natívnej reklamy – o svoje know-how sa v tomto prípade podelí Ondrej Mikuš, Online Marketing Sr. Specialist zo spoločnosti Telekom Slovensko.
  • Dozvieš sa, ako sa vyhodnocuje kampaň aj z pohľadu agentúry – o skúsenosti sa podelí Barbora Gabrižová, Head of Data & Analytics z GroupM.
  • Predstavíme ti aktuálne trendy a čo nás čaká v roku 2024 v natívnej reklame. 

Domov
Zdieľať
Diskusia