Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. septembra 2022, 18:53
Čas čítania 0:54
Dominik Vetrák

Anu de Armas štve, že film Blonde bude virálny vďaka nahým a sexuálnym scénam, nie vďaka kvalite a hereckým výkonom

Anu de Armas štve, že film Blonde bude virálny vďaka nahým a sexuálnym scénam, nie vďaka kvalite a hereckým výkonom
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY ANA DE ARMAS BLONDE
Uložiť Uložené

Najnovší film Any de Armas o Marilyn Monroe má najtvrdšie obmedzenie pre mládež. Bude v ňom množstvo sexu a nahých scén.

Hollywoodsky magazín Variety urobil veľký profil herečke Ana de Armas, ktorá pre nich poskytla aj viacero vyjadrení. Okrem iných tém sa venovali aj očakávanej premiére biografickej snímky Blonde. Tá zachytáva život Marilyn Monroe a Ana de Armas hrá hlavnú rolu.

Odporúčané
Rings of Power: Prečo vyzerá Celebrimbor ako starý elf, keď elfovia nestarnú? Sú elfovia skutočne nesmrteľní? Rings of Power: Prečo vyzerá Celebrimbor ako starý elf, keď elfovia nestarnú? Sú elfovia skutočne nesmrteľní? 19. septembra 2022, 16:30

Dôležitou súčasťou snímky a jej prezentovaných tém je sexizmus v Hollywoode a tlak, aký rôzni hollywoodski producenti a iní muži s veľkou mocou vyvíjali na herečku. V snímke uvidíme viaceré sexuálne scény či zábery s nahými telami, a to vrátane herečky Any de Armas v role Marilyn.

Herečka si pritom dobre uvedomuje, že práve tieto scény sa dostanú na internet a stanú sa virálnymi, čo je podľa jej slov nechutné. 

„Je deprimujúce pomyslieť na to. Nemám nad tým žiadnu kontrolu, nemôžem ovplyvniť, akým spôsobom tie scény vydajú na internet a úplne ich pritom vytrhnú z kontextu.“

Ana de Armas súhlasila s účasťou na nakrúcaní filmu Blonde aj z toho dôvodu, aby zobrazila depresívne stránky života Marilyn Monroe, ktorú šoubiznis priamo či nepriamo nútil robiť veci, ktoré by inak nerobila.

Herečka sa zrejme bojí, že ľudia, ktorí film neuvidia a nebudú poznať kontext nahých a sexuálnych scén, budú tieto scény vnímať len ako ďalšie nahé scény s herečkou, ktorá sa vyzliekla pre film, čo úplne obíde odkaz filmu a toho, o čo sa s tvorcami snažila. 

Film Blonde si budeš môcť pozrieť už 28. septembra na Netflixe.

Domov
Zdieľať
Diskusia