Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento článok je PR správa spoločnosti Aupark.
21. mája 2022, 9:00
Čas čítania 2:06
Sponzorovaný obsah

YAEL, Expl0ited a Martin Klinčúch bez hanby o tom, kedy sa cítia krásni

YAEL, Expl0ited a Martin Klinčúch bez hanby o tom, kedy sa cítia krásni
Zdroj: Aupark
ZAUJÍMAVOSTI KRÁSA
Uložiť Uložené

Inšpiruj sa ich odpoveďami, ako byť spokojný sám so sebou.

Stačí povedať ideál krásy a väčšina z nás si predstaví ženu. Avšak aj muži majú ideál krásy a sami nad ním premýšľajú. Krása môže vychádzať aj z vnútornej spokojnosti, nelíši sa vekom, farbou ani pohlavím. Ako svoju krásu vnímajú muži a kedy sa cítia najlepšie? Svoj pohľad prezradili traja známi Slováci – Matúš Kolárovský, Martin Klinčúch a Peter Altof známy ako Expl0ited. 

Milovať to, čo robíme, rozžaruje

„Daj mi kľudne hocijaký beat a ja ti dokážem, že milujem hudbu a ctím si ju, až zo seba nevydám posledný dych,“ rapuje Matúš Kolárovský alias YAEL v skladbe Zvesť. Mladý herec sa pred kamerou cíti dobre, to, čo ho skutočne napĺňa, je však hudba. „Sám sebou sa cítim, keď robím hudbu, keď vytváram hudbu, keď počúvam hudbu a keď som so svojimi priateľmi,“ prezradil.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa YAEL (@matuskolarovsky)

Krása nie je len o vzhľade, ale aj o momentoch, keď si môžeme v pokoji užívať to, čo máme radi, s úsmevom, humorom a s najbližšími. Pre mladého talentovaného herca Martina Klinčúcha je to často šport, ktorý mu, ako sám hovorí, robí pekný život: „Sám sebou sa cítim, keď som sám. Keď mám čas pre seba a užívam si relax. A relax pre mňa znamená aj fitko, takže keď sa poriadne zničím vo fitku, tak v podstate relaxujem. Spoznať sa a robiť to, čo nás baví. Upraviť si životosprávu a jednoducho existovať tak, aby sme si spravili pekný život. A v neposlednom rade – nebrať sa príliš vážne.“

Aupark
Zdroj: Aupark

Humor a láskavosť k sebe samým

Časy, keď platilo, že „muži neplačú“, sú dávno preč. Spoločnosť je našťastie čoraz chápavejšia k zdravým prejavom emócií, a to bez ohľadu na rod. Aj psychológovia tvrdia, že sa so svojím vnútrom musíme naučiť zodpovedne pracovať, ak chceme žiť vyrovnaný a spokojný život. Dokonalosť neexistuje, len niekedy môže byť náročné prijať to. 

Recept na to, ako byť spokojný sám so sebou, má influencer Expl0ited: „Byť k sebe láskavý. Všetci sa snažíme dávať pozor, aby sme boli láskaví a ústretoví k svojmu okoliu. Aby sme boli nápomocní a prítomní, otvorení, podporujúci a chápaví. Dôležité však je začať od seba. Musíme byť presne takí aj k sebe.“

Explo tvrdí, že je dôležité dovoliť si byť lenivý, nezodpovedný – takisto ako byť pracovitý a dôsledný. Uvedomiť si, že je to postupná cesta a nič nejde hneď. Jediné, čo môžeme od seba chcieť, je napredovať krok za krokom. Niekedy sa každému stane, že je to skôr v rytme dva kroky vpred a jeden späť, dôležité však je prijať to všetko s láskavosťou, akú by sme dali svojej rodine a blízkym.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Altof - Expl0ited (@expl0ited_)

Inšpiruj sa ďalšími rozhovormi so známymi influencermi vďaka bratislavskému Auparku, kde aktuálne prebiehajú oslavy jedinečnosti a rôznorodej krásy s názvom Everyday Beautiful.

Nechaj sa naviesť na cestu lásky a rešpektu k sebe samému a spolu s Auparkom Bratislava môžeš objavovať krásy svojho nového ja. Všetky informácie k aktuálnemu programu kampane Everyday Beautiful nájdeš na webe, instagramovom alebo facebookovom profile Auparku.

Zisti viac
Zastav sa v Auparku a založ si výhodný vernostný program, potešia ťa stále zľavy v obľúbených obchodoch, prednostný vstup a VIP lounge na vybraných akciách, šatňa a služby stylistu 2× ročne zadarmo. Či už potrebuješ nové topánky, parfum, alebo niečo z lekárne, vernostná karta Aupark sa ti oplatí.
Domov
Zdieľať
Diskusia