Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. mája 2022, 18:55
Čas čítania 0:38
redakcia

ONLINE KVÍZ: Trafíš správne miesto na slepej mape Európy? Poď súťažiť s reálnymi používateľmi a vyhraj ročné predplatné nášho webu

REFRESHER KVÍZ
Uložiť Uložené

Robil si už niekedy slepú mapu?

Ako ti to ide s geografiou? Ak si mal z tohto predmetu v škole jednotky alebo si vášnivý cestovateľ, náš kvíz ti pôjde ľavou zadnou. Tentoraz si preveríme tvoje znalosti pomocou slepej mapy Európy.

Sleduješ náš web pravidelne? Táto nová online verzia kvízu ti je už pravdepodobne známa, aby si vyhral, okrem arzenálu znalostí potrebuješ mať aj rýchle prsty. Súťažíš v reálnom čase a proti ostatným používateľom, to znamená, že sa musíš pripojiť presne v stanovený čas, keď prídeš o minútu neskôr, tak sa k otázkam nedostaneš. Výhra ti nielen pohladká ego, ale za odmenu získaš bonus v podobe ročného predplatného Refresheru. 

Čo získaš?
• Celoročné predplatné webu Refresher v hodnote 59,99 €
• Neobmedzený prístup k zamknutým článkom
• Prístup k benefitom
• Čítanie bez reklám
• Zdieľanie článkov kamošom

Nastav si upozornenie dnes na 19.00 h, aby si nepremeškal príležitosť, nepotrebuješ predtým urobiť žiadne kroky navyše, súťažíš priamo v tomto článku. Na zodpovedanie otázok máš len pár sekúnd, takže googliť správne odpovede nestihneš. Ideš do toho?


Domov
Zdieľať
Diskusia