Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
28. apríla 2022, 19:11
Čas čítania 0:37
Jakub Paulík

V Jurskom svete 3 dinosaury požierajú ľudí v mestách. T-Rex bude naháňať aj hrdinov z filmov Stevena Spielberga

V Jurskom svete 3 dinosaury požierajú ľudí v mestách. T-Rex bude naháňať aj hrdinov z filmov Stevena Spielberga
Zdroj: Universal Pictures
FILMY A SERIÁLY JURASSIC WORLD 3: DOMINION
Uložiť Uložené

Jurassic World Dominion na Slovensku uvidíme už v júni.

Velociraptorovi Blue ukradnú pytliaci mláďa, a tak Owen (Chris Pratt) sľubuje, že jej potomka nájde. Dávanie sľubov dinosaurovi môže znieť pre niekoho bizarne, no hlavný hrdina si za posledné časti Jurského sveta vytvoril s Blue vrúcny vzťah.

Druhý trailer na dobrodružný film Jurassic World: Dominion sa tentoraz presunie do civilizácie, kde praveké dravce útočia na ľudí aj na uliciach v mestách a dokonca sa svojvoľne rozmnožujú.

Keďže to ľudstvo pri experimentoch s dinosaurami zas a znova pokazilo, na pomoc prichádzajú hrdinovia z pôvodnej trilógie od Stevena Spielberga. Tešiť sa tak môžeš na hercov ako Sam Neill, Laura Dern či Jeff Goldblum. Zostavu podobne ako v predošlých častiach dopĺňa sympatická Bryce Dallas Howard.

Jurassic World 3: Dominion bude zakončením ságy, ktorú v roku 1993 odštartoval legendárny režisér Steven Spielberg. Réžiu a scenár filmu mal na starosti Colin Trevorrow, ktorý režíroval prvý diel a písal scenár k dvojke. Slovenská premiéra je v súčasnosti plánovaná na 9. jún 2022.

Domov
Zdieľať
Diskusia