Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
2. apríla 2022, 13:06
Čas čítania 0:53
Ema Stanovská

Jima Carreyho fanúšikovia obviňujú zo sexuálneho napadnutia. V 90. rokoch pobozkal 19-ročnú herečku na odovzdávaní cien MTV

NEWS JIM CARREY SPRÁVY ZO SVETA WILL SMITH
Uložiť Uložené

Jim Carrey sa pred pár dňami na margo Willa Smitha vyjadril, že bol „znechutený“ a herca žaluje. Pripútal tým na seba pozornosť kritikov.

Herca Jima Carreyho fanúšikovia obviňujú zo sexuálneho napadnutia herečky Alicie Silverstone. Týka sa odovzdávania cien MTV Movie Awards v roku 1997, keď Jim Carrey vyhral cenu za najlepšieho komediálneho herca. Pri preberaní trofeje od vtedy 19-ročnej Alicie Silverstone ju herec nečakane vášnivo pobozkal, upozorňuje Mirror. Tá to, zdá sa, pochopila ako vtip a neriešila to. 

Obvinenie vyplávalo na povrch po tom, čo Jim Carrey kritizoval Willa Smitha za to, že moderátorovi Chrisovi Rockovi vylepil facku v priamom prenose na odovzdávaní Oscarov. „Bol som znechutený z ovácií, ktoré dostal po prevzatí ceny. Nik nemá právo vyjsť na pódium a udrieť niekoho do tváre len preto, lebo niečo povedal,“ povedal Carrey s tým, že on by Smitha zažaloval o 200 miliónov dolárov, pretože „to video tam bude už navždy“. 

Následne sa začali objavovať hlasy, ktoré tvrdili, že Carrey je „pokrytec“ a „netvor“. Jim Carrey mal počas spomínaného odovzdávania cien MTV Movie Awards „sexuálne napadnúť“ aj Willa Smitha, ktorý vyhral cenu za najlepší filmový bozk. Filmový „Yes Man“ sa ho vtedy snažil zo žartu pobozkať, Smith ho však odstrčil a kráčal ďalej.

Fanúšikovia sa však komediálneho herca zastávajú. „To, že vtedy urobil chybu neznamená, že teraz nemá pravdu. Je to také ťažké pochopiť? To, čo spravil Jim bolo zlé pred desiatkami rokov. No to, čo spravil Smith teraz je takisto zlé,“ bráni herca jeden z fanúšikov na Twitteri.

Domov
Zdieľať
Diskusia