Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. novembra 2021, 15:29
Čas čítania 0:40
Dominik Vetrák

Sleduj 5 minút z Jurassic World: Dominion. Zavedie ťa 65 miliónov rokov do minulosti a pred autokiná, ktoré navštívi T-Rex

Sleduj 5 minút z Jurassic World: Dominion. Zavedie ťa 65 miliónov rokov do minulosti a pred autokiná, ktoré navštívi T-Rex
Zdroj: Universal
FILMY A SERIÁLY JURASSIC WORLD 3: DOMINION
Uložiť Uložené

Sleduj ďalšie lákadlo na letný blockbuster, v ktorom budú ľudia loviť dinosaury pobehujúce voľne v prírode.

Jurassic World: Dominion dorazí do kín už v lete 2022. Ešte pred prvými trailermi však štúdio Universal ukázalo prvých 5 minút z filmu.

Tie nás zavedú 65 miliónov rokov do minulosti, keď tieto obrovské tvory putovali po našej planéte. V treťom diele Jurassic World sa však dostanú do voľnej prírody a medzi ľudí, za čo môžeme vďačiť nepochopiteľnému koncu druhého dielu, na ktorý by všetci diváci zrejme najradšej zabudli. 

Odporúčané
RECENZIA: Hellbound RECENZIA: Hellbound 23. novembra 2021, 17:30

V trojke sa teda uskutoční veľký lov na dinosaury, no ako to už býva, lovci sa stanú korisťou. Prvé zábery zo snímky vyzerajú aspoň z vizuálneho hľadiska úchvatne, a tak sa opatrne tešíme na premiéru.

Svojou prítomnosťou vo filme nás poctia viaceré hviezdy pôvodnej série (Jurský svet). Reč je o Laure Dern, Samovi Neillovi a Jeffovi Goldblumovi. Všetci traja budú mať klasické filmové roly, nie cameá ako v prípade Goldbluma v predošlom diele. Okrem nich sa vrátia aj Chris Pratt a Bryce Dallas Howard. Ukážka nižšie nebude vo filme, podobne ako tá predošlá. Slúži na navnadenie divákov. Režíruje Colin Trevorrow (Jurassic World).

Domov
Zdieľať
Diskusia