Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. septembra 2021, 10:41
Čas čítania 0:38
Jakub Paulík

VIDEO: Internet sa zabáva na príšernom nadhode Conora McGregora

ŠPORT CONOR MCGREGOR
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Zápasník sa bránil tvrdením, že stál na zranenej nohe.

Známy MMA zápasník Conor McGregor sa zúčastnil na zápase medzi Minnesotou Twins a Chicagom Cubs, kam ho pozvali, aby predviedol úvodný nadhod, píšu MMA News. McGregor si zo svojich súperov často uťahuje, no tentoraz sa stal terčom výsmechu on.

Jeho nadhod bol totiž príšerný, ani zďaleka netrafil rukavicu Patricka Wisdoma. Zápasník sa na svojej chybe iba zasmial, nedal sa vyviesť z miery a spoločne s Wisdomom sa na malom faux pas pobavili. Internet mu však túto malú chybu nedaroval.

Jeden z používateľov na Twitteri napísal, že napriek nekvalitnému nadhodu ide v rámci posledného obdobia o jeho najlepší športový výkon. Ďalší pán vtipkoval, že zápasník určite požiadal šéfa UFC Danu Whita, aby si mohol nadhod zopakovať.

Conor McGregor si však z toho nič nerobí a incident komentoval s nadhľadom. Povedal, že jeho hod bol dostatočne silný, ale chýbala mu presnosť. Odôvodňoval to tým, že stál na ľavej nohe, ktorú si zranil pri poslednom zápase.

Domov
Zdieľať
Diskusia