Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. júla 2021, 9:04
Čas čítania 0:48
Viktor Kniš

Nech si dá najprv zápas s Kotlebom a potom donesie tašku plnú peňazí, odkazuje Spirit. Povedz, koľko chceš, odpovedá Moloch

Nech si dá najprv zápas s Kotlebom a potom donesie tašku plnú peňazí, odkazuje Spirit. Povedz, koľko chceš, odpovedá Moloch
Zdroj: TASR/Pavol Zachar
OSOBNOSTI MAJK SPIRIT
Uložiť Uložené

„Tak povedz, aká je tvoja suma?“ pýta sa Moloch na Facebooku.

Moloch Vlavo, ktorý vo voľbách podporoval extrémistickú ĽSNS, vyzýva na zápas Majka Spirita. Ten odpovedá práve odkazom na skutočnosť, že raper z Petržalky podporuje politickú stranu, na ktorej čele stojí neprávoplatne odsúdený Marian Kotleba. 

„Moloch nech si dá najprv zápas s Kotlebom! Potom nech donesie veľkú peknú tašku plnú peňazí,“ odkazuje člen H16 v reakcii na výzvu na zápas. Dodáva, že porozmýšľa, za koľko peňazí by mu zápas naozaj dal. 

Na Instagrame Majk Spirit pripomína aj svoju skladbu Prvý a posledný, ktorou Molocha Vlavo zdissoval. Ide o track, na ktorý petržalský raper zareagoval tak, že ho dal z Youtubu vymazať, pretože Grimaso na ňom použil vo wordcutoch aj Molochove slová. Skladbu museli nanovo zverejniť bez tejto časti. 

Odporúčané
Moloch Vlavo vyzval Majka Spirita na zápas v klietke: Som pouličný bojovník reálneho charakteru Moloch Vlavo vyzval Majka Spirita na zápas v klietke: Som pouličný bojovník reálneho charakteru 4. júla 2021, 18:20

„Tak povedz, aká je tvoja suma?“ pýta sa Moloch na Facebooku. Dodáva, že to Kotleba zaplatí. 

Raper Moloch Vlavo vyzval Majka Spirita na zápas v ringu ešte počas víkendu. Petržalský interpret tak reagoval na nedávno zverejnenú informáciu o spustení projektu Fight Night Challenge, v rámci ktorého budú s domácimi aj zahraničnými osobnosťami zápasiť Rytmus, Separ a pravdepodobne aj Majk Spirit, ktorý však ešte pred koncom uplynulého týždňa presne nevedel, za akých podmienok sa zúčastní. Súčasťou nového projektu budú aj ďalšie známe osobnosti, ale i dlhoroční zápasníci. 

Domov
Zdieľať
Diskusia