28. júna 2021, 19:25
Čas čítania 0:28
Daniel Mikolášik

Španielsky brankár napodobnil Dúbravku. Kurióznym vlastným gólom sa zapíše do histórie

Zdroj: UEFA/UEFA via Getty Images
ŠPORT EURO 2020

„Najhorší gól histórie európskych šampionátov?“ opýtal sa komentátor RTVS.

Chorvátsko po prvom polčase remizovalo v osemfinále so Španielskom na majstrovstvách Európy za stavu 1 : 1. Prvý gól, ktorý otvoril skóre zápasu, prišiel v 20. minúte a rozhodne sa zapíše do histórie. Chorváti totiž skórovali bez toho, aby sa dotkli lopty.

Dúbravka najprv chytil penaltu, potom si dal vlastný gól. Po prvom polčase Slovensko prehráva so Španielskom 0 : 2 Dúbravka najprv chytil penaltu, potom si dal vlastný gól. Po prvom polčase Slovensko prehráva so Španielskom 0 : 2 23. júna 2021, 19:07

Španielsky brankár Unai Simon totiž nedokázal spracovať prihrávku od spoluhráča Pedriho z 30 metrov, lopta preskočila jeho nohu a skončila v ich vlastnej bránke.