Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. júna 2021 o 21:27
Čas čítania 1:16
Dominik Vetrák

Loki v 2. časti ukázal, prečo je Gender Fluid. Prečo vlastne Infinity Stones v seriáli neznamenajú nič a sú to len kamienky?

Loki v 2. časti ukázal, prečo je Gender Fluid. Prečo vlastne Infinity Stones v seriáli neznamenajú nič a sú to len kamienky?
Zdroj: Marvel Studios/Disney+
FILMY A SERIÁLY LOKI
Uložiť Uložené

2. epizóda Lokiho bola opäť skvelá.

Loki má za sebou prvé 2 diely a my sme zatiaľ milo prekvapení. Aj napriek tomu, že sa v oboch častiach nachádza až príliš mnoho expozície, a teda vysvetľovania minulých udalostí či zákonov cestovania časom, sme sa nestihli nudiť. Veľkú zásluhu na tom má najmä Tom Hiddleston ako Loki. Postavu hrá tak, že nás neustále niečím prekvapuje alebo drží v strehu. Keďže samotný Loki je podvodník, zradca a klamár, nikdy nevieme, čo má v skutočnosti za lubom.

Hiddleston k tomu pristupuje absolútne famózne, keď mu uveríš každé Lokiho zavádzanie či prejav emócií. Seriál sa navyše zaoberá zaujímavou témou, ktorá v sebe skrýva viacero mysterióznych častí zasahujúcich do celého sveta Marvelu. No a milým prekvapením bolo aj odhalenie, že tu máme čo do činenia s iným Lokim.

Odporúčané
10 graficky najpremakanejších a najoriginálnejších hier z E3, ktoré budú bojovať o titul hra roka 10 graficky najpremakanejších a najoriginálnejších hier z E3, ktoré budú bojovať o titul hra roka 16. júna 2021 o 13:39

Aspoň to sa nám seriál snaží povedať, no nie je isté, že postava na konci je skutočne Loki z inej dimenzie. V každom prípade, zatiaľ ju budeme volať Lady Loki. Postavu hrá Sophia Di Martino a objaviť sa má vo všetkých zvyšných epizódach.

Už v minulom článku sme hovorili o tom, že to zrejme nebude posledný Loki, ktorého v seriáli uvidíme. Nahlas sa totiž špekuluje o tom, že Richard E. Grant, ktorého uvidíme už budúci týždeň, bude hrať staršiu verziu Lokiho. 

Pridaj sa do klubu REFRESHER+
Základné
5 €
Účtuje sa raz za 4 týždne
1,25 € / Týždeň
Prístup ku prémiovým článkom
Prístup k benefitom
Menej reklám
150 kreditov každé 4 týždne na nákup benefitov
Ročné - 17 %
60 € 50 €
Účtuje sa raz za rok
0,96 € / Týždeň
Prístup ku prémiovým článkom
Prístup k benefitom
Úplne bez reklám
2 000 kreditov ihneď na nákup benefitov
Zdieľanie článkov kamošom
Všetky možnosti predplatnéhoMám zľavový kód
Dokončením súhlasím s pravidlami a podmienkami portálu Refresher.
Domov
Zdieľať
Diskusia