Daniel Mikolášik

Zdroj: TASR/AP
ŠPORT EURO 2020 FUTBAL

Česi môžu byť na svoj doterajší výkon na Eure 2020 právom hrdí.

Český národný tím sa v pondelok stretol v zápase základnej D-skupiny so Škótskom, ktoré sa mu podarilo zdolať s výsledkom 2 : 0. V ich úvodnom zápase na EURO 2020 strelil obidva góly český útočník Patrik Schick.

PREHĽAD: Začína sa futbalové EURO 2020. Podľa Ladislava Borbélyho môže Slovensko len prekvapiť PREHĽAD: Začína sa futbalové EURO 2020. Podľa Ladislava Borbélyho môže Slovensko len prekvapiť 11. júna 2021, 10:30

Prvýkrát skóroval ešte v prvom polčase a druhý gól sa mu podarilo dať v úvode druhého polčasu. Ním vytrel zrak nielen škótskemu brankárovi Davidovi Marshallovi, ale aj všetkým prítomným fanúšikom a divákom pri televíznych obrazovkách. Strelil ho totiž takmer z polovice štadióna Hampden Park v Glasgowe.