Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
20. apríla 2021, 19:28
Čas čítania 0:37
Jakub Paulík

7 minút z filmu Mortal Kombat: odrezané končatiny, prebodnuté hlavy a zlomené väzy

7 minút z filmu Mortal Kombat: odrezané končatiny, prebodnuté hlavy a zlomené väzy
Zdroj: Warner Bros
FILMY A SERIÁLY MORTAL KOMBAT
Uložiť Uložené

Mŕtvych nezrátaš na obidvoch rukách.

Premiéra očakávaného filmu Mortal Kombat sa už blíži a tvorcovia divákov lákajú ďalšími zábermi. Tentoraz nám ponúkli 7 minút z úvodnej časti, v ktorých môžeme sledovať Scorpiona s jeho rodinou, informuje ComicBook.

Idylku mu pokazí príchod Lin Kueia a Sub-Zera. Keď Scorpion zistí, že ho nepriatelia pripravili o jeho milovaných, rozbehne sa krvavý masaker plný skutočne brutálnych vrážd. Hrdina pri poprave nepriateľov neváha využiť všetky svoje schopnosti a súperom odtína končatiny a prebodáva lebky.

Vo filme môžeš počítať s postavami ako Raiden (Tadanobu Asano), Liu Kang (Ludi Lin), Sonya Blade (Jessica McNamee), Sub-Zero (Joe Taslim), Scorpion (Hiroyuki Sanada), Kano (Josh Lawson), Jax (Mehcad Brooks) či Mileena (Sisi Stringer).

Film režíroval Simon McQuoid, ktorý fanúšikov ubezpečil, že v snímke Mortal Kombat sa dočkajú skutočne nechutnej akcie. Dokonca tvrdil, že mu pri niektorých dňoch natáčania bolo zle od žalúdka. Produkcia filmu pripadla Jamesovi Wanovi. Toho môžeš poznať ako tvorcu hororov Saw, Insidious, The Conjuring či komiksovky Aquaman. Premiéra na HBO Max je plánovaná na 23. apríla 2021.

Odporúčané
Dušan Cinkota: Prirovnanie Slovanov ku Game of Thrones ma vydesilo (Rozhovor) Dušan Cinkota: Prirovnanie Slovanov ku Game of Thrones ma vydesilo (Rozhovor) 21. marca 2021, 14:30
Domov
Zdieľať
Diskusia