Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. marca 2021, 7:28
Čas čítania 0:39
Dominik Vetrák

Uži si krvavý a nechutný trailer Mortal Kombatu. Slávna hra sa dostáva konečne do poriadneho filmu s kvalitnými trikmi

Uži si krvavý a nechutný trailer Mortal Kombatu. Slávna hra sa dostáva konečne do poriadneho filmu s kvalitnými trikmi
Zdroj: Warner Bros.
FILMY A SERIÁLY MORTAL KOMBAT
Uložiť Uložené

Nový celovečerný film na motíve slávnej videohry o bitkách, zápasení a monštrách vyzerá úžasne.

Warner Bros. a HBO vydajú celovečerný Mortal Kombat už 16. apríla. Dočkáme sa ho ako v kinách, tak aj na HBO Max, a to v rovnaký deň. Po oficiálnej upútavke sa môžeme pozrieť aj na viaceré nové televízne spoty obsahujúce množstvo doteraz nevidených záberov.

Akcie bude požehnane a tvorcovia rozhodne nešetrili ani krvou či fatalitami. Ide o slávne brutálne knockouty z hier, keď si protivníka absolútne a častokrát nechutne zdecimoval a roztrhal. 

Odporúčané
Teórie o WandaVision: Prečo Pietro nebude Quicksilver a ako Wanda spôsobí zrod mutantov v celom svete Marvelu? Teórie o WandaVision: Prečo Pietro nebude Quicksilver a ako Wanda spôsobí zrod mutantov v celom svete Marvelu? 15. februára 2021, 16:33

Z hercov ti bude najznámejší nepochybne Hiroyuki Sanada, ktorý stvárnil Scorpiona. Sub-Zera si zase zahral Joe Taslim. Kompletné herecké obsadenie a zoznam postáv, ktoré uvidíme vo filme, nájdeš tu.

Domov
Zdieľať
Diskusia