Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
14. januára 2021, 16:47
Čas čítania 1:17
Katarína Danková

Staň sa novou Miss Slovensko 2021. Čo všetko na to musíš spĺňať?

NEWS MISS SLOVENSKO
Uložiť Uložené

Talentovaná, krásna, múdra a pôvabná. Nielen taká by mala byť nová Miss Slovensko 2021. Od dnes sa posielajú online formuláre, tak to využi.

Práve dnes štartuje prihlasovanie na 26. ročník súťaže Miss Slovensko 2021. Čo všetko musíš urobiť, aby si vykročila na cestu novej kráľovnej krásy ti poradíme práve teraz.

V prvom rade musíš spĺňať nasledujúce podmienky súťaže:

  • Slovenská štátna príslušnosť
  • Vek od 18 do 25 rokov (v deň finále súťaže 7. 8. 2021)
  • Slobodná
  • Bezdetná
  • Bez plastického vylepšenia tela či tváre
  • Bez výrazného tetovania
  • Zaslaná elektronická prihláška
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miss Slovakia (@missslovensko)

Tieto podmienky sa už roky nemenia. Čo však patrí do minulosti je váhový limit či typické miery 90-60-90, ktoré boli dlho ideálom krásy po celom svete. Rovnako už niekoľko rokov nie je vymedzená ani výšková hranica ako to bolo kedysi. Nemusíš mať teda minimálne 170 cm, aby si sa mohla prihlásiť. Jediná hranica, ktorá ostáva platná, je tá veková.

Najnovšou podmienkou ostáva stále videovizitka v odporúčanej dĺžke aspoň jedna minúta. Prostredníctvom nej sa dokážeš porote súťaže odprezentovať a zanechať prvý dojem. Uviesť v nej okrem základných údajov môžeš aj svoju motiváciu prihlásenia sa do Miss a tie najzaujímavejšie koníčky, ktorým sa venuješ.

Odporúčané
Toto je finálová 12-ka Miss Slovensko 2023. O titul kráľovnej zabojujú aktivistky či tanečnice aj dievča s politickými ambíciami Toto je finálová 12-ka Miss Slovensko 2023. O titul kráľovnej zabojujú aktivistky či tanečnice aj dievča s politickými ambíciami 7. februára 2023, 14:21

To všetko spolu s tvojimi fotkami pošleš prostredníctvom online formulára. Po uzávierke prihlášok (24. februára) porota pod vedením riaditeľa súťaže Michaela Kováčika vyberie semifinalistky, ktoré sa stretnú v hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava v nedeľu 7. marca za rešpektovania všetkých protiepidemiologických opatrení. Práve v ten deň vzíde nová dvanástka dievčat súťaže Miss Slovensko pre rok 2021.

Finálový večer je plánovaný  na 7. augusta, pričom tím súťaže verí, že sa pandemickú situáciu podarí zvládnuť. ,,Aj v týchto ťažkých časoch sme sa rozhodli pokračovať a priniesť trochu radosti slovenským dievčatám. Vlani sme si sťažené podmienky už vyskúšali a keď človek veľmi chce, dá sa všetko zvládnuť. Zároveň všetci veríme, že jar prinesie vďaka očkovaniu ľahší život pre všetkých a chceli by sme chceli v rámci hlasovania pomôcť aj jednej z neziskových organizácií, ktoré v boji proti pandémii pomáhajú,“ uviedol riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik.

Všetky ďalšie otázky typu ako máš prísť na kasting oblečená, čo si máš doniesť alebo ako má budúca kráľovná krásy vyzerať a pôsobiť sa dozvieš vo videu:

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miss Slovakia (@missslovensko)

Odporúčané
Miss 2020 Leona Novoberdaliu: Krajším ako ja asi chýba odvaha prihlásiť sa, je povrchné tvrdiť, že sa hodnotí iba vonkajšia krása Miss 2020 Leona Novoberdaliu: Krajším ako ja asi chýba odvaha prihlásiť sa, je povrchné tvrdiť, že sa hodnotí iba vonkajšia krása 25. augusta 2020, 14:25
Domov
Zdieľať
Diskusia