Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
24. apríla 2020, 15:18
Čas čítania 0:40
Viktor Kniš

Pozri si koncert Travisa Scotta vo Fortnite, hudobno-grafická genialita 21. storočia naberá nový význam

HUDBA FORTNITE TRAVIS SCOTT
Uložiť Uložené

Koncept živých vystúpení naberá týmto momentom absolútne nový rozmer. Spojenie jedného z najlepších interpretov a obľúbenej hry nemohlo dopadnúť zle.

Živý koncert Travisa Scotta vo Fortnite je to najlepšie, čo fúzia herného a rapového sveta vo svojej histórii zažila. Zážitok síce trval len niekoľko minút, vďaka záznamom rôznych streamerov vrátane Faiza máme možnosť vidieť, že išlo o dokonalé a absolútne dôveryhodné spojenie. 

Spoločnosť Epic Games organizuje podobné udalosti častejšie, porovnávať Travisa Scotta napríklad s Marshmello snáď nemusíme. Obzvlášť animovaná grafická identita zatiaľ posledného albumu najzámejšieho reprezentanta novej vlny zapadla do prostredia populárnej hry natoľko, že autori si nemuseli lámať hlavu nad tým, ako rapera a hru spojiť.

Odporúčané
Koncerty Beyoncé, The Weeknda aj Radiohead s kvalitným zvukom úplne zadarmo: 8 vystúpení, ktoré ti donesú kultúru do karantény Koncerty Beyoncé, The Weeknda aj Radiohead s kvalitným zvukom úplne zadarmo: 8 vystúpení, ktoré ti donesú kultúru do karantény 11. apríla 2020, 13:53

Travis Scott sa už dávno preslávil svojimi náročnými živými vystúpeniami, stačí si spomenúť na momenty, keď na stage prilietal na orlovi. Tentokrát posunul level aj v online shows a každý livestream na Instagrame sa ti odteraz bude zdať ako veľmi slabý odvar toho, čo je v možnostiach šikovných ľudí. 

Dobrou správou je, že si na svoje prídeš, aj keď nie si fanúšikom oboch na prvý pohľad vzdialených svetov. Nemusíš byť skalný fanúšik Travisa Scotta ani Fortnite, aby si prišiel na chuť jedinečnej fúzii. 

 

Domov
Zdieľať
Diskusia