Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
26. januára 2020, 17:29
Čas čítania 1:52
Viktor Kniš

Takto vyzerá Marian Kočner v plavkách na miliónovej jachte, ktorú mu štát so zvyškom majetku nezaistil

NEWS MARIAN KOČNER
Uložiť Uložené

Aj táto nahrávka naznačuje, že Kočnerovi záležalo na materiálnych veciach, ktoré mu Ján Kuciak priamo ohrozoval svojimi článkami.

Marianovi Kočnerovi veľmi záležalo na jeho hmotnom majetku, čo dokazuje aj 20-minútová nahrávka, ktorú zverejnil Denník N. Podnikateľ obžalovaný z dvojnásobnej úkladnej vraždy na nej rozpráva o svojej jachte – ide o monológ, v ktorom opisuje, ako sa k nej dostal, aké sú jej technické parametre a akým spôsobom ju využíva. Opisuje, že na nej trávi približne 75 až 85 dní do roka, ak by to bolo menej, neoplatilo by sa mu ju kupovať. 

Luxusná loď má 22 metrov a Kočner ju nazval Pegas. Ide o značku Ellegance a z nahrávky vyplýva, že si ju podnikateľ zapletený aj do mnohých káuz ekonomického charakteru, zadovážil na medzinárodnom veľtrhu, pretože si ju následne mohol dať upraviť podľa svojich predstáv. „Mám loď presne takú, akú som chcel, a môžem povedať, že mi na nej naozaj nič nechýba,“ hovorí na nahrávke. 

Domov
Zdieľať
Diskusia