Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. novembra 2019, 15:25
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Billie Eilish nakladá paparazzi fotografom a obchodníkom s jej podpismi, ktorí ju vulgárne urážali

HUDBA BILLIE EILISH
Uložiť Uložené

Populárna speváčka má za sebou veľmi negatívnu skúsenosť s fanúšikmi a paparazzi fotografmi, ktorí sa správali agresívne, keď im nechcela vyhovieť.

Presne ako každá celebrita, ani Billie Eilish to nemá na verejnosti jednoduché. Záujem o ňu majú fanúšikovia aj médiá, čo sa prejavilo pri jej aktuálnom odchode zo show
Jimmyho Kimmela. Pred budovou ju čakali stovky fanúšikov, ktorí vykrikovali jej meno, aby na seba upozornili a mali možnosť sa jej aspoň dotknúť.

Ako býva v prípade 17-ročnej popovej speváčky zvykom, svoju pozornosť venovala čo najväčšiemu počtu fanúšikov, ktorým venovala úsmevy, podania rúk a objatia. 

Odporúčané
Billie Eilish expanduje, chce osloviť aj najmenších. Kým nerozumejú jej hudbe, môžu aspoň vyzerať ako ona Billie Eilish expanduje, chce osloviť aj najmenších. Kým nerozumejú jej hudbe, môžu aspoň vyzerať ako ona 19. novembra 2019, 20:34

Keď sa po chvíli presunula ku ďalšej skupine ľudí a ponúkla svoje objatie, nikto jej ho neopätoval, všetci totiž od nej chceli podpisy alebo paparazzi fotografie, informuje BuzzFeed News. To ju nahnevalo, pretože už vie, že autogramy chcú jej „fanúšikovia“ len pre to, aby ich následne cez eBay predali za stovky dolárov. Rovnako je to aj s fotografiami, ktoré profesionáli predávajú do médií za veľké peniaze. 

Rozzúrená preto odišla, na čo skupina reagovala hlasným bučaním, jeden z paparazzi fotografov ju dokonca nazval „little b*tch.“ Následne celú situáciu speváčka vysvetlila na svojom Instagrame, niekoľko príspevkov  uverejnila len pre to, aby všetko uviedla na pravú mieru, keďže sa internetom šíria videá z perspektívy fanúšikov.

Dozvedáme sa, ako veľmi jej prekážajú ľudia, ktorí využívajú jej podpisy a fotky na zarábanie si. V závere svojho niekoľko minútového vyjadrenia popriala všetko dobré aj tým, ktorí jej ublížili, vrátane dospelého fotografa vykrikujúceho vulgarizmy. 

 

Domov
Zdieľať
Diskusia