Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. októbra 2019, 9:08
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Justin Bieber rapuje v štúdiu, ľudia ho prirovnávajú k 50 Centovi. Spevák chystá nový album

HUDBA JUSTIN BIEBER
Uložiť Uložené

Zdá sa, že spevák chce na chystanom albume experimentovať.

Ešte pred pár mesiacmi Justin Bieber pridal na svoj instagramový profil príspevok, v ktorom fanúšikom oznámil, že sa dlhšie nebude venovať hudbe. Ako dôvod uviedol psychické problémy, depresie a úzkosti, ktorými si dlhodobo prechádzal.

Zdravotné komplikácie údajne vznikli kvôli tomu, že dlhé roky tvrdo pracoval, oddával sa fanúšikom a žil život popovej hviezdy so všetkým, čo k tomu patrí. Otvorene hovoril aj o tvrdých drogách a neúctivom správaní sa k ženám. 

Odporúčané
Bral som tvrdé drogy, k ženám som sa správal neúctivo. Justin Bieber spomína na najťažšie časy, keď myslel na samovraždu Bral som tvrdé drogy, k ženám som sa správal neúctivo. Justin Bieber spomína na najťažšie časy, keď myslel na samovraždu 3. septembra 2019, 15:15

Zdá sa, že najmä vzťah so súčasnou manželkou mu pomohol vyliečiť sa zo všetkého, čo ho trápilo. Hovorí, že mu okrem Hailey pomohla aj viera. Dnes už opäť trávi čas nahrávaním a pred niekoľkými dňami dokonca prostredníctvom živého vysielania na Instagrame oznámil, že ešte do konca roka 2019 vydá ďalšie sólo. 

Zverejnil aj video priamo zo štúdia, kde rapuje svoj text – o depresii, bezlepkovej diéte, kresťanstve aj manželstve. Fanúšikovia okamžite spustili konšpirácie o tom, ako sa Justinov rap podobá na Fiftyho Many Men.

Odporúčané
Justin Bieber kritizuje Eminema. Nerozumieš novej generácii raperov, odkazuje mu Justin Bieber kritizuje Eminema. Nerozumieš novej generácii raperov, odkazuje mu 2. mája 2019, 11:22

Spevák však v sérii príbehov na sociálnej sieti dodáva, že nejde o skladbu, ktorú by sa chystal nahrávať na album, len si kráti čas. Zároveň nevylúčil, že sa najpopulárnejšiemu žánru súčasnosti nebude intenzívnejšie venovať v budúcnosti, nechajme sa teda prekvapiť. Aj v súvislosti s dávnejšou kritikou smerom ku Eminemovi je však jasné, že Justin dianie na scéne intenzívne sleduje. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Genius (@genius),

Domov
Zdieľať
Diskusia