Sobota 21. 4. 2018 meniny má Ervín

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: pixabay.com

Christian nezvládol skúšky v autoškole 32-krát po sebe. 25 rokov pokusov však padlo na úrodnú pôdu a Brit konečne môže šoférovať

Neuveriteľný 33. pokus dopadol pre Christiana úspešne.

14. apríl 2018, 21:35

Neuveriteľný 33. pokus dopadol pre Christiana úspešne.

Okrem všetkých škôl, kde je do nás tlačený obsah bežného vyučovania, sa mnohí z nás zúčastnia aj autoškoly. Pre mnohých ľudí je osvedčenie o tom, že zvládnu riadiť vozidlo, len nutnou formalitou, no pre ďalšiu skupinu ide o hotovú nočnú moru. Teóriu sa horko-ťažko dokáže naučiť každý, najmä, keď sú skúšky zverejnené na internete. Skutočná schopnosť riadiť vozidlo je tu však omnoho väčšmi cenená než akási prax v škole.

 

Na praktické skúšky sa však na internete pripravíš len ťažko, mnohým z nás sa tak na nich podarí pohorieť. Expertom na pokazené skúšky je však rozhodne Brit Christian Whiteley-Mason, ktorý sa o získanie vodičáku pokúšal celých 25 rokov. Za štvrť storočia sa o vzácne oprávnenie pokúsil 33-krát a vymenil pritom až štrnástich inštruktorov.

 

Christian nezvládol skúšky v autoškole 32-krát po sebe. 25 rokov pokusov však padlo na úrodnú pôdu a Brit konečne môže šoférovať

 

Jeho 32. pokus sa udial ešte v roku 2003 a Christian vtedy usúdil, že už stačilo skúšok a na všetko kašle, no jeho práca jednoducho vyžaduje, aby sa mohol prepravovať autom. Teraz sa tak vydal na svoj 33. boj o vodičský preukaz a konečne ho získal. Vzhľadom na to, že už poznal všetkých inštruktorov osobne, dokázal tiež zhodnotiť, že tentokrát schytal nesmierne prísnu dámu, ktorej sa chcel vždy každý vyhnúť.


Christian síce zvládol len skúšky pre autá s automatickou prevodovkou, no aj tak ani sám neverí tomu, že sa konečne dopracoval k vytúženej kartičke a sám humorne poznamenal, že zrejme začne veriť v Boha, pretože iné vysvetlenie jednoducho neexistuje.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia2 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
TvojaBabka15. apríl 2018, 21:35

Raz aj z motyky vystrelí... :D

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Hafhaf14. apríl 2018, 21:55

Teda aj 32 križovatiek prejde zle, len na jednej dá prednosť.

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie