Nedeľa 18. 3. 2018 meniny má Eduard

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: wallpaperscraft

Zamestnanci McDonald's tvrdia, že ľuďom naschvál dávajú menej hranolčekov, ako si v skutočnosti objednali. Majú na to premyslený trik

Spoločnosť všetky obvinenia kategoricky odmietla.

13. september 2017, 10:09
13. september 2017, 10:09

Spoločnosť všetky obvinenia kategoricky odmietla.

Na portáli Reddit sa z času na čas objavia zaujímavé otázky od užívateľov a posledná téma o tom, čo ľudia vo svojom zamestnaní schovávali pred zákazníkmi priniesla na svetlo sveta niekoľko zaujímavých tvrdení. Zopár užívateľov, ktorí sa označili za bývalých zamestnancov McDonald’s, napísalo, že po nástupe do práce ich starší kolegovia naučili trik, ako zákazníkom dať menej hranolčekov ako si objednali. Trik podľa priznaní spočíval v tom, že pred nabratím hranolčekov stačil presne mierený dotyk na kartón a balenie sa vydulo, vďaka čomu sa doň pri sypaní hranolčekov vošlo menej kusov. Ak by si vraj človek nasypané hranolčeky potom vysypal na tácku a následne vrátil späť do balenia, hranolčekov by si tam našiel približne polovicu. Myšlienkou za trikom s balením bolo to, aby kartón s hranolčekmi vyzeral maximálne naplnený, aj keď v skutočnosti prichádzali zákazníci o to, čo si kúpili.

 

Spoločnosť McDonald’s po zverejnení niekoľkých článkov o tvrdeniach bývalých zamestnancov akékoľvek tajné triky pri naberaní hranolčekov poprela a vyhlásila, že vo všetkých pobočkách pracujú zamestnanci podľa platných pravidiel a regulácií, takže žiadne klamanie zákazníkov neprichádza do úvahy. Jeden z ľudí, ktorí vraj takto klamali zákazníkov, na Reddite napísal, že ho za dlhé roky práce nachytal iba jediný zákazník, pretože si všimol chýbajúce hranolčeky a po presypaní dnu a von mu zamestnanec musel hranolčeky doplniť.

 


Zdroj: independent.co.ukFoto: Laura Schade/Twitter Tagy: McDonald's
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia2 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Frantisek Krolik13. september 2017, 13:31

To je blbosť. V našej reštaurácii sa nič také nestalo a nemáme vôbec také postupy. Zákazníkom dáme plne hranolčeky . Takže toto je len čistá banalita ktorá chce zdiskreditovať McDonald's. Nie som jeho zástanca ani odporca ale toto je fakt fatalna vec.

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
ayyy13. september 2017, 17:20

preco by to preboha bezny zamestnanes robil.. musi byt hned kazdemu jasne ze je to p*covina

1 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie