Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. septembra 2016, 12:03
Čas čítania 0:00
Jakub P.

Tohtoročný Burning Man je za nami. Pozri sa, ako si ho užívali Cara Delevingne, Katy Perry či Karlie Kloss

ZAUJÍMAVOSTI CARA DELEVINGNE KATY PERRY PARIS HILTON
Uložiť Uložené
Citlivý obsah
Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný NSFW obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
mám nad 18 rokov
a chcem zobraziť obsah
späť na hlavnú stránkuSpäť

V nevadskej púšti sa i tento rok stretli tisícky ľudí v rámci festivalu Burning Man. Medzi nimi bolo, samozrejme, mnoho známych tvárí.

V roku 1986 odštartoval dnes veľmi populárny festival Burning Man svoj debutový ročník, no odvtedy sa veľa zmenilo. Kapacita tejto akcie, odohrávajúcej sa takmer vždy v nevadskom Black Rock City, sa rozrástla o niekoľko tisíc. Pritom ale stále tradične platí, že dočasné mesto, do ktorého návštevníci prídu, sa zaplní. Každý prítomný sa stará o zábavu a zážitky ostatným, z čoho plynie jedinečná atmosféra Burning Mana. Každoročne vytvorená komunita sa riadi 10 princípmi, medzi ktorými nájdeme napríklad tie, že miesto konania musí ostať po skončení bez odpadkov, žiadaná je spolupráca a na festival môže prísť človek akejkoľvek rasy alebo kultúrneho pozadia. Zábavu v Nevade si obľúbili i viaceré celebrity, spomenieme Katy Perry či Dipla, ktoré nechýbali ani na aktuálnom ročníku. 

Svoj pobyt pravidelne dokumentovali na sociálnych sieťach, kde okrem iného ukázali, ako sa na púšti zabávali či aké netradičné outfity zvolili. K už spomenutým menám sa na fotografiách nižšie pridajú ešte Paris Hilton, Nina Adgal, Poppy Delevingne, Derek Blasberg, Scott Eastwood, Karlie Kloss, Sara Sampaio a Heidi Klum. Z niektorých ich príspevkov je krásne vidieť, čo Burning Man znamená z pohľadu unikátneho zážitku. Tamojšie umenie a vzniknutá kultúra miestami pripomína až film. Stálo by to za výlet, však?

 

BURN BABY @newyorkvintageinc #styling @frankelfresh

Fotka uverejnená používateľom Nina Agdal (@ninaagdal),

 

The Temple #BurningMan @newyorkvintageinc #styling @frankelfresh

Fotka uverejnená používateľom Nina Agdal (@ninaagdal),

 

AlivE

Fotka uverejnená používateľom KATY PERRY (@katyperry),

 

luminary fairy

Fotka uverejnená používateľom KATY PERRY (@katyperry),

 

@poppydelevingne burningman ready...

Fotka uverejnená používateľom Laura Polko (@laurapolko),

 

@caradelevingne mad max braids for the burn baby

Fotka uverejnená používateľom Laura Polko (@laurapolko),

 

So let the burn begin...

Fotka uverejnená používateľom Cara Delevingne (@caradelevingne),

 

#futurefarmer @gene.vi.eve @elenastonaker

Fotka uverejnená používateľom diplo (@diplo),

 

Link in bio

Fotka uverejnená používateľom diplo (@diplo),

 

RIP Harambe

Fotka uverejnená používateľom diplo (@diplo),

 

taking a garbage bag full of my belongings home from black rock city

Fotka uverejnená používateľom diplo (@diplo),

 

You can be whoever you want! ❤ #burningman2016 #burningman #blackrockcity #playa #fauxfur

Fotka uverejnená používateľom Sara Sampaio (@sarasampaio),

 

#BurnBaby ✨✨

Fotka uverejnená používateľom Paris Hilton (@parishilton),

 

Alien on the #Playa. ✨✨ #BurningMan

Fotka uverejnená používateľom Paris Hilton (@parishilton),

 

Reunited with my #SpiritSister @BrandiHowe on the #Playa. ✨✨✨✨ #BurningMan

Fotka uverejnená používateľom Paris Hilton (@parishilton),

 

She-Ra does #BurningMan ✨✨

Fotka uverejnená používateľom Paris Hilton (@parishilton),

 

#Epic #BurningMan with #AlienTwin @CaraDelevingne. ✨✨✨✨

Fotka uverejnená používateľom Paris Hilton (@parishilton),

 

see you @derekblasberg

Fotka uverejnená používateľom Karlie Kloss (@karliekloss),

 

Video uverejnené používateľom Karlie Kloss (@karliekloss),

 

Was pretty crazy landing out in the middle of the desert like this. Unforgettable. #burningman #anotherplanet

Fotka uverejnená používateľom Scott Eastwood (@scotteastwood),

 

(She always wanted a supportive boyfriend)

Fotka uverejnená používateľom Derek Blasberg (@derekblasberg),

 

ROBOCARA @caradelevingne

Fotka uverejnená používateľom Derek Blasberg (@derekblasberg),

 

Head for the mountains

Fotka uverejnená používateľom Derek Blasberg (@derekblasberg),

 

SNAP. CRACKLE. POP. @poppydelevingne

Fotka uverejnená používateľom Derek Blasberg (@derekblasberg),

 

❤#burningman

Fotka uverejnená používateľom Heidi Klum (@heidiklum),

 

ILY ❤

Fotka uverejnená používateľom Heidi Klum (@heidiklum),

Domov
Zdieľať
Diskusia