Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. júna 2016, 9:19
Čas čítania 0:00
johnnybravo

Partia mladých ľudí zachránila topiaceho sa psíka. Keď chlpáča nevedeli dostať na breh, vytvorili ľudskú reťaz a všetko dobre dopadlo

ZAUJÍMAVOSTI KAZACHSTAN PES
Uložiť Uložené

Vystrašený pes by sa bol pravdepodobne utopil.

Partia mladých ľudí z Kazachstanu urobila po zahliadnutí topiaceho sa psíka to, čo by možno nešiel riskovať ani jeden z nás. Neďaleko najväčšieho kazašského mesta Alma-Ata sa nachádza vodná nádrž Sayran a práve k nej sa príliš blízko dostal vyľakaný psík. Nevedel, čo si ma počať, keď sa ocitol vo vode so silným prúdom a keby nebolo pomoci od okoloidúcich ľudí, pravdepodobne by sa utopil. Po psíka sa najskôr vydal jeden z nich a podarilo sa mu ho zachrániť, avšak pri spiatočnej ceste zistil, že sa so zvieraťom nedokáže vyšplhať po strmom kraji. Jeho kamaráti našťastie okamžite zareagovali, pochytali sa za ruky a po niekoľkých neúspešných pokusoch vytiahli oboch z vody až na breh. Na internete sa okamžite spustila vlna vyjadrení o tom, že dobrí ľudia ešte stále skutočne existujú a pri pohľade na nasledujúce video zrejme nebudeš mať iný názor ani ty.  

Domov
Zdieľať
Diskusia