Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
24. januára 2024, 14:30
Čas čítania 3:49
Adéla Ježková

„Mám veľký penis. A je to prekliatie.“ Jakubovi pre nadmerné genitálie krachol vzťah (Rozhovor)

„Mám veľký penis. A je to prekliatie.“ Jakubovi pre nadmerné genitálie krachol vzťah (Rozhovor)
REFRESHER AKO MAŤ EŠTE LEPŠÍ SEX MÝTY O SEXE ZDRAVIE
Uložiť Uložené
Citlivý obsah
Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný NSFW obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
mám nad 18 rokov
a chcem zobraziť obsah
späť na hlavnú stránkuSpäť

Naozaj platí, že čím väčší, tým lepší? Jakub nám prezradil, ako pre veľký penis prišiel o frajerku, aké sexuálne polohy môže a nemôže robiť, ale aj to, aké nepríjemnosti mu život s nadmernými genitáliami prináša.

Až 15,2 centimetra. Podľa štúdie z roku 2020 si väčšina mužov myslí, že toľko je priemerná dĺžka stoporeného penisu. V skutočnosti je to však oveľa menej, značná časť prieskumov ukazuje skôr na hodnotu okolo 13 centimetrov.

Tento aspekt ľudskej anatómie obklopuje nespočetné množstvo mýtov a mylných predstáv o tom, že veľkosť prirodzenia významne ovplyvňuje sexuálne uspokojenie, počet sexuálnych partnerov či partneriek alebo dokonca plodnosť. Jednoducho väčší sa vraj rovná lepší.

Nič z toho, samozrejme, nie je pravda. Súvislosť medzi veľkosťou penisu a sexuálnym uspokojením je v skutočnosti oveľa zložitejšia než stereotypy udržiavané spoločenskými normami. Výskumy totiž ukazujú, že 85 percent heterosexuálnych žien je spokojných s veľkosťou penisu svojho partnera a 49 percent gay mužov tvrdí, že na veľkosti nezáleží.
 
Napriek tomu sa cringe vtipy o „malých gašparkoch“ objavujú aj v roku 2024. Spýtal sa však niekto tých „pekne obdarených“, ktorí majú „nabité v nohaviciach“ a sú „kráľmi chobotov“? Proste tých, ktorí majú veľký penis, či je to vážne lepšie? Refresher áno.

Aký je sexuálny život s veľkým penisom?

Pred rozhovorom s dvadsaťpäťročným Jakubom som nervóznejšia ako obvykle. Poznáme sa síce už dlhé roky a povedala by som, že sme dobrí priatelia, podobnú konverzáciu sme spolu ešte neviedli. Budeme sa baviť o jeho penise.

Odporúčané
Týždeň som chodila bez nohavičiek. V električke som si nesadala a neustále som musela prať Týždeň som chodila bez nohavičiek. V električke som si nesadala a neustále som musela prať 25. februára 2024, 9:30


Už samotné dohodovanie rozhovoru bolo pre mňa jemne nekomfortné. Nehovorili sme spolu niekoľko týždňov a zrazu mu v správach blikne: „Čau, Kubo, pracujem na jednom článku. Podelil by si sa so mnou o to, aké to je žiť s veľkým penisom?“ Po sľúbenej anonymizácii a zaprisahaní, že o jeho genitále napíšem len to, čo bude sám chcieť, so smiechom súhlasil.

Na spresnenie, Jakuba som nikdy nevidela nahého. Ako teda môžem vedieť, ako vyzerá, keď zloží trenírky? Jednoducho sa to o ňom hovorilo. Vždy a všade. Na všetkých párty, stretnutiach, svadbách a oslavách. Pri rozhovore som si uvedomila, ako veľmi toxické to vlastne je. Kuba, nášho dobrého kamaráta, ktorý má množstvo skvelých vlastností, sme detinskými vtipmi zredukovali na jednu časť jeho tela.

Keď som bola mladšia, vôbec som si neuvedomovala, aké nevhodné je komentovať niečie telo. Veď búchanie niekoho po chrbte za to, aký je „alfa chlapák“, je predsa kompliment, nie? Nie.

Zväčšenie penisu prináša zmenu v šírke, nie v dĺžke.
Zväčšenie penisu prináša zmenu v šírke, nie v dĺžke. Zdroj: Pexels/Dainis Graveris


Túto tému otváram hneď na začiatku. „To je vlastne niečo, čo som si k tomu spísal, keď si mi povedala, nech si pripravím nejaké pre a proti,“ hovorí k tomu Kubo. „Všetci ma poznali ako toho s veľkým penisom. Keď som bol mladší, tak som to bral ako výhodu. Potom to však začalo byť skôr otravné a často som sa preto cítil nepríjemne. Smial som sa len, aby som nebol za suchára,“ dopĺňa.


Tak to by sme mali prvé negatívum života s veľkým penisom. Jednoducho sa to o vás vie a každý to komentuje. V milostnom živote to však predsa musí byť veľká výhra. Alebo nám to tak aspoň predkladajú stereotypy – a pornografia. Tak ako je to, Kubo?

Odporúčané
Vyskúšala som metódu skorého vstávania, ktorú praktizujú miliardári. Sľúbila, že mi zmení život. Ako to dopadlo? Vyskúšala som metódu skorého vstávania, ktorú praktizujú miliardári. Sľúbila, že mi zmení život. Ako to dopadlo? 22. februára 2024, 14:30

„Žiadna z mojich sexuálnych partneriek sa nikdy nesťažovala. Pravdou však je, že s väčšinou išlo vyložene len o one night standy, keď ma bohužiaľ ani nič iné ako vlastné potešenie nezaujímalo. Úprimne, do postele som chodil s tým, že som v sexe dobrý, pretože mám veľký penis. V tom je tá prvotná veľká výhoda – nikdy som nemal nízke sebavedomie vďaka tomu, čo mám v nohaviciach. Zmena prišla až v mojom prvom vážnom vzťahu,“ opisuje mladík.

Au, to bolí

„Moje vtedajšie dievča bolo prvé, kto nebol z môjho vybavenia ,tam dole‘ nadšený. Sex so mnou ho bolel, pritom ja som sa ani nemohol dostať úplne ‚dnu‘. Preto sme sa sexu začali časom vyhýbať. Navyše sme boli mladí a neskúsení a nevedeli sme, ako toto riešiť alebo ako vôbec komunikovať,“ hovorí Jakub.

Problémy v intímnom živote nakoniec boli aj tým, čo prispelo k rozchodu. „Bol som z toho veľmi smutný a pomerne dlho som si to dával za vinu. Bol to pre mňa prvý moment, keď som si povedal, že veľký penis je niekedy skôr prekliatie ako super výhoda,“ dodáva s tým, že vtedy však skrátka – možno aj preto, že sa hanbil – nevedel, ako niečo také riešiť.

Bol to pre mňa prvý moment, keď som si povedal, že veľký penis je niekedy skôr prekliatie než super výhoda.

Po skončení vzťahu sa Jakub cítil, akoby bol sklamal. Nejaký čas sa dokonca sexu úplne vyhýbal, aby nemusel čeliť ďalším nepríjemnostiam. Keď už sa k nejakým intimitám schyľovalo, nebol od nervozity schopný erekcie. To Jakub so smiechom komentuje slovami: „Z alfa samca zvädnutý slíž.“


„Keď som začal randiť so svojou súčasnou priateľkou, z prvého sexu som bol opäť nervózny. A ako sa potom aj ukázalo, právom. Opakovala sa rovnaká situácia – bolesť, snaženie sa ,trafiť‘ a nakoniec všade sucho a trápne ticho,“ hovorí Jakub so smiechom, hoci vtedy mu bolo skôr do plaču.

Riešenie? Komunikácia a správna poloha

So svojou partnerkou na to však neskôr išli inak. O „malej veľkej“ komplikácii sa porozprávali a spoločne začali hľadať riešenie. Jakub sa dokonca spojil so sexkoučkou. „Vyskúšali sme iks najrôznejších lubrikantov, až sme nakoniec došli k tomu najdôležitejšiemu – správnej polohe,“ vysvetľuje Kubo.

Odporúčané
Netflixtída, selfietída aj závislosť od internetového nakupovania. S novodobými technológiami prichádzajú aj moderné diagnózy Netflixtída, selfietída aj závislosť od internetového nakupovania. S novodobými technológiami prichádzajú aj moderné diagnózy 20. februára 2024, 9:30

„To je vlastne v našom prípade to, na čom záleží úplne najviac. Milujeme sa v polohách, pri ktorých nedochádza k úplne hlbokej penetrácii. Nechcem, aby moju partnerku sex bolel, potom predsa stráca zmysel.“

A aké polohy to sú? „Väčšinou ide v podstate o to, že žena je tá, kto má kontrolu. Preto môže regulovať hĺbku, počet a silu prírazov. Ide napríklad o pozície, keď je žena hore alebo sa ‚spoonujeme‘. Ale napríklad doggy style alebo análny sex sú pre nás neprípustné. Vynahradzujeme si to však množstvom orálneho sexu,“ prezrádza Jakub so šibalským úsmevom.


„Úplne najdôležitejšia je však komunikácia. Kedykoľvek partnerku niečo bolí, povie mi a prestaneme. Sex sa predsa musí páčiť nám obom. Najprv však človek potrebuje odhodiť hanbu a hovoriť otvorene – čo by však mal byť vo vzťahoch základ,“ uzatvára.

Domov
Zdieľať
Diskusia