Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
8. marca 2023, 8:48
Čas čítania 0:27
Dominik Vetrák

Jon Bernthal sa vráti ako Punisher v 18-dielnom seriáli Daredevil: Born Again. Premiéra bude na jar 2024

Jon Bernthal sa vráti ako Punisher v 18-dielnom seriáli Daredevil: Born Again. Premiéra bude na jar 2024
Zdroj: Punisher DIsney Netflix
FILMY A SERIÁLY DAREDEVIL
Uložiť Uložené

Bernthal bol vynikajúci Punisher, takže táto správa poteší všetkých fanúšikov Daredevila.

Podľa zdrojov magazínu The Hollywood Reporter sa herec Jon Bernthal vráti do roly Punishera, ktorú stvárnil v seriáli Daredevil na Netflixe a vo vlastnom seriáli Punisher. Bernthalov Punisher by sa mal objaviť vo viacerých z celkových 18 epizód, ktoré budú tvoriť novú sériu s názvom Daredevil: Born Again. 

Odporúčané
8. časť The Last of Us: Ellie čelí najväčším hrôzam apokalypsy, po ktorých už nikdy nebude rovnaká 8. časť The Last of Us: Ellie čelí najväčším hrôzam apokalypsy, po ktorých už nikdy nebude rovnaká 6. marca 2023, 16:00

Deborah Ann Woll a Elden Henson, ktorí hrali Karen a Foggyho, sa údajne v seriáli neukážu. Nie je známe, či budú ich roly preobsadené novými hercami, alebo sa v prvej sérii vôbec neukážu a možno sa vrátia neskôr. 

Jon Bernthal sa v minulosti vyjadril, že ak by si mal Punishera zahrať znovu, musela by to byť adaptácia verná komiksovej predlohe a nemohol by to byť žiadny mäkký Punisher. 

Jon Bernthal ako Punisher.
Jon Bernthal ako Punisher. Zdroj: Punisher DIsney Netflix
Domov
Zdieľať
Diskusia