Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
21. marca 2022, 18:30
Čas čítania 0:31
Jakub Paulík

VIDEO: Takto v Bratislave prebiehala najväčšia policajná razia proti opitým mladistvým. Nafúkalo 20 detí

NEWS ALKOHOL POLÍCIA SR
Uložiť Uložené

Podobné razie sa budú v hlavnom meste opakovať.

Bratislavskí mestskí policajti a štátni policajti z piatka 18. marca na sobotu 19. marca vykonávali v hlavnom meste raziu. Cieľom bolo skontrolovať zákaz predaja alkoholu mladistvým a maloletým.

Podľa informácií mestskej polície za jeden večer stihli skontrolovať zhruba 30 podnikov a 600 osôb. Z tohto počtu nafúkalo 20 mladistvých osôb, ktoré odviezli na okresné veliteľstvá, kde si po ne museli prísť rodičia.

„Kontroly prevádzok na území hlavného mesta sa počas piatkovej noci zúčastnilo približne šesťdesiat policajtiek a policajtov. Pridali sa k nim aj pracovníčky odboru sociálnych vecí a rodiny a sanitka s posádkou Hasičského a záchranného zboru,“ uviedla polícia.

Kontrola okrem podnikov prebiehala aj na uliciach. Podobné razie plánuje polícia v hlavnom meste vykonávať pravidelne. V rámci Bratislavy ide o najväčšiu a zároveň prvú celomestskú akciu. Doposiaľ kontroly prebiehali iba vo vopred vytypovaných podnikoch.

Domov
Zdieľať
Diskusia