Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
2. augusta 2021, 11:11
Čas čítania 0:45
Tímea Krauszová

Prípad masturbácie vo vlaku sa posúva: obvinili 35-ročného Lukáša, hrozia mu tri roky vo väzení

NEWS ZNÁSILNENIA A SEXUÁLNE ZLOČINY
Uložiť Uložené

Prípad sexuálneho obťažovania sa dostal na súd.

Koncom júna sa 17-ročné dievča stalo obeťou sexuálneho obťažovania. Kým cestovalo vlakom domov, muž, ktorý sedel oproti, si z nohavíc vytiahol penis a začal masturbovať. Zhrozené a znechutené dievča sa bálo pohnúť, podarilo sa mu však muža nahrať na video.

Video sa dostalo na instagramový profil @stop_catcalling_now (z angl. catcalling, znamená okrikovanie na ulici, zvyčajne v sexualizovanom kontexte, najčastejšie to robia muži ženám). Tak sa k nemu dostal aj Refresher a na prípad sa pýtal polície aj zástupcov ZSSK, keďže prípad sa stal v ich vlaku.

Odporúčané
Masturboval nad maloletým dievčaťom vo vlaku. Tento instagramový profil zbiera zážitky s mužmi, ktorí obťažujú dievčatá Masturboval nad maloletým dievčaťom vo vlaku. Tento instagramový profil zbiera zážitky s mužmi, ktorí obťažujú dievčatá 14. júla 2021, 10:30

Napokon sme vypátrali aj dievča, ktorého identitu redakcia pozná, no pre jeho ochranu a aj po dohode s matkou ju neodhalí. Prípad sa aj vďaka medializácii posunul ďalej a dnes už poznáme obvineného. Rozhovor s dievčaťom si môžeš prečítať TU.

Hrozia mu tri roky vo väzení

Prípad vyšetrovala železničná polícia a v krátkom čase identifikovali podozrivého. Po zozbieraní dôkazov už vzniesli aj obvinenie. „Po vykonaní potrebných úkonov vzniesol poverený príslušník odboru železničnej polície v Bratislave obvinenie z prečinu výtržníctva 35-ročnému Lukášovi O. z okresu Topoľčany,“ informuje polícia aj na Facebooku.

Ak ho súd uzná za vinného, hrozia mu tri roky vo väzení. Stíhať ho budú na slobode.

Domov
Zdieľať
Diskusia