Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. mája 2021, 8:47
Čas čítania 0:47
Viktor Kniš

Biden je milovníkom hudobného žánru K-pop. Prezradil to juhokórejskému prezidentovi

Biden je milovníkom hudobného žánru K-pop. Prezradil to juhokórejskému prezidentovi
Zdroj: Getty Images/Drew Angerer
NEWS JOE BIDEN
Uložiť Uložené

Lídri sa stretli v Bielom dome, kde sa rozprávali o vojnovej, ekologickej aj zdravotníckej politike v súvislosti s koronavírusom. Reč prišla aj na hudbu.

Americký prezident Joe Biden sa v piatok druhýkrát osobne stretol s juhokórejským prezidentom Mun Čä-inom, s ktorým sa rozprávali o vzťahu so Severnou Kóreou, kde naďalej pre diktatúru Kim Čong-una a jeho režimu vládne neprehľadná situácia.

Odporúčané
Prezident Joe Biden nie je duševne v poriadku, tvrdí viac než 120 amerických generálov. Iní sa ho však zastali Prezident Joe Biden nie je duševne v poriadku, tvrdí viac než 120 amerických generálov. Iní sa ho však zastali 14. mája 2021, 8:57

Diskusia sa týkala aj spolupráce v oblasti očkovania proti koronavírusu a taktiež ekologických tém. Spojené štáty a Južná Kórea nachádzajú spoločnú reč aj pri vzťahoch s Čínou. 

Menej formálna časť rozhovoru sa týkala hudby. Americký prezident prvýkrát odhalil, že je milovníkom špecifického žánru K-pop. Jeden z najmocnejších mužov na planéte tvrdí, že cíti kultúrne prepojenia, ktoré aj vďaka hudobným žánrom pribúdajú.

Domov
Zdieľať
Diskusia