Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. marca 2021, 16:16
Čas čítania 0:43
Viktor Kniš

Polícia v Rožňave zaistila 3 rôznych mužov, všetci šoférovali to isté auto. Dvaja boli opití, jeden nemal vodičák

NEWS
Uložiť Uložené

Košická polícia na Facebooku informuje o takmer neuveriteľnom prípade.

Košická polícia informuje na Facebooku o kurióznom prípade z Rožňavy. Počas približne hodiny policajti zastavili a zaistili tri rôzne osoby, ktoré riadili to isté vozidlo značky Ford. 

„V piatok večer viedol 33-ročný muž z okresu Rožňava motorové vozidlo značky Ford po miestnej komunikácii v Rožňave. Z dôvodu spáchania dopravného priestupku bol zastavený a podrobený dychovej skúške s výsledkom 1,11 mg/l, čo je po prepočte 2,31 promile,“ informuje polícia o prvom prípade.

Odporúčané
Nesmiete prestať bojovať proti pravicovému extrémizmu, odkazuje mladým ľuďom Eva Umlauf, ktorá ako dvojročná prežila Osvienčim Nesmiete prestať bojovať proti pravicovému extrémizmu, odkazuje mladým ľuďom Eva Umlauf, ktorá ako dvojročná prežila Osvienčim 22. marca 2021, 14:30

Približne o 20 minút neskôr zastavili toto vozidlo znovu, tentokrát ho šoféroval 23-ročný muž, u ktorého polícia zistila, že nemá vodičský preukaz a dopravný inšpektorát mu šoférovanie zakázal.  

Domov
Zdieľať
Diskusia