Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. novembra 2020, 15:06
Čas čítania 1:17
Viktor Kniš

Vystúpime z koalície a je koniec. Matovič spomína údajnú tajnú dohodu ohľadom voľby generálneho prokurátora

NEWS IGOR MATOVIČ
Uložiť Uložené

Voľba generálneho prokurátora môže byť už tento týždeň. Premiér pomenoval, čo sa stane, ak by vyhral kandidát opozície s tichou podporou koaličných poslancov.

Premiér Igor Matovič má informácie o tom, že niektorí koaliční poslanci pravdepodobne uzatvárajú dohody s opozíciou v súvislosti s voľbou nového generálneho prokurátora.

Pred rokovaním ústredného krízového štábu predseda vlády vyhlásil, že ak by sa po zvolení potvrdili informácie o participáciou medzi opozíciou a koalíciou, padla by vláda.

„Upozornil som ešte pred vypočúvaním koaličných partnerov, že sa mi dostalo do uší, že niektoré politické strany urobili nejaké dohody s mafiou, či jednou, alebo druhou. Ak by sa také niečo stalo, OĽaNO vystúpi z koalície a je koniec, odpovedal na otázku, že sa objavujú informácie, že by generálny prokurátor mohol byť zvolený opozíciou s tichou podporou niektorých koaličných poslancov. 

Domov
Zdieľať
Diskusia