Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
20. novembra 2020, 18:18
Čas čítania 0:41
Viktor Kniš

Pápežov profil lajkol zadok modelky na Instagrame, Vatikán už začal vyšetrovanie. Aspoň pôjdem do neba, reagovala Brazílčanka

ZAUJÍMAVOSTI PÁPEŽ
Uložiť Uložené

Vo Vatikáne už rozbehli vyšetrovanie a budú sa snažiť prísť na to, ako je možné, že na fotke Brazílčanky pristál lajk z pápežovho profilu.

V posledných dňoch sa internet baví aj vďala nenápadnému lajku, ktorý pribudol na fotke brazílskej modelky Natalie Garibotto z profilu samotného pápeža Františka. V súčasnosti nie je úplne jasné, ako sa to stalo, oficiálny účet pápeža na Instagrame však skutočne pridal srdiečko na fotku, kde sa modelka predvádza v podväzkoch a miniskukni. S veľkou pravdepodobnosťou to nebol samotný František, kto interakciu inicioval. 

Denník Guardian teraz informoval, že Vatikán bude žiadať vysvetlenie od samotného Instagramu, ktorý by mal rozbehnúť vyšetrovanie, aby zistil, kedy bol lajk pridaný. Práve týmto spôsobom by sa mohlo prísť na to, kto v tom čase manažoval pápežov Instagram, keďže ho v súčasnosti spravuje viacero ľudí. 

Odporúčané
Cardi B sa stala ženou roka a naložila hejterom: Plačete ako deti, kým vaše babky tancujú na WAP na TikToku Cardi B sa stala ženou roka a naložila hejterom: Plačete ako deti, kým vaše babky tancujú na WAP na TikToku 20. novembra 2020, 12:47

To, že ide skôr o úsmevnú situáciu, dokazujú aj vyjadrenia samotnej modelky, ktorú situácia pobavila „Aspoň pôjdem do neba,“ povedala a dodala, že jej mama síce nemá rada fotky, na ktorých ukazuje zadok, ale pápežovi sa páčia. Natalie Garibotto to vníma ako požehnanie. 

Pápež František sa preslávil ako netradičný reprezentant svojej funkcie, dlhodobo totiž prejavuje empatiu voči všetkým skupinám obyvateľstva, podporuje aj menšiny a ľudí bez rozdielu sexuálnej orientácie.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia Garibotto (@nataagataa)

Domov
Zdieľať
Diskusia