Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
19. októbra 2020, 17:33
Čas čítania 0:49
Richard Balog

Je móda zo začiatku milénia späť? Kim Kardashian a Paris Hilton vytiahli zamatové súpravy ako v časoch najväčšej slávy

Je móda zo začiatku milénia späť? Kim Kardashian a Paris Hilton vytiahli zamatové súpravy ako v časoch najväčšej slávy
Zdroj: SKIMS
MÓDA MÓDA REFRESHER
Uložiť Uložené

Stávka na mnohými už zabudnuté priateľstvo hviezd reality šou, ktorá by mohla fungovať ako skvelý marketing v podaní značky SKIMS.

Len máloktoré celebritné priateľstvá majú dlhú trvácnosť a istý čas to vyzeralo, že spoločnú reč už medzi sebou nevedia nájsť ani Kim Kardashian West s Paris Hilton. Hviezdy vlastných reality šou sa avšak v rámci propagácie nových kúskov značky SKIMS opätovne stretli. 

Brand, na ktorého čele stojí práve manželka Kanyeho Westa sa totiž rozhodol opätovne vrátiť na módnu mapu zamatové športové súpravy. Ikonický kúsok pritom preslávila najmä kontroverzná plavovláska a vo svojom šatníku ho začiatkom tohto milénia mala takmer každá mladá žena. Čaká nás ich veľkolepý návrat? 

Odporúčané
10 skvelých parfumov nielen do upršaných dní, ktoré si získajú aj tých najnáročnejších    10 skvelých parfumov nielen do upršaných dní, ktoré si získajú aj tých najnáročnejších 18. októbra 2020, 18:50

 Fotenie samotnej „kampane“ prebiehalo na benzinovej pumpe, ale tiež v priestoroch podzemnej garáže 

Je móda zo začiatku tohto milénia späť? Kim Kardashian a Paris Hilton vyťahujú zamatové súpravy ako v časoch najväčšej slávy
Zdroj: SKIMS

Tento scenár je veľmi pravdepodobný, keďže samotné teplákové súpravy sa aktuálne tešia obrovskej popularite nielen medzi ženami a je len otázkou času, kedy sa tento pohodlný trend posunie ďalším smerom. Akonáhle k tomu pripočítame šikovný marketing a obnovenie minimálne obchodného priateľstva Kim s Paris, tak o klientov by nemala byť čo i len najmenšia núdza. 

V rámci kolekcie s príznačným názvom „Velour“ sa na pulty predajní dostanú nielen spomínané súpravy, ale tiež rôzne vrchné diely, pyžamová košeľa či dokonca župan vo viacerých farebných prevedeniach už túto stredu, čiže 21. októbra. V prípade záujmu o niektorý z produktov odporúčame sledovať oficiálnu stránku SKIMS, kde sú uvedené všetky potrebné informácie, vrátane cien. 

Domov
Zdieľať
Diskusia