6. októbra 2020, 16:05
Čas čítania 0:38
Daniel Mikolášik

Peter Sagan skončil druhý v 4. etape pretekov Giro d'Italia. Od víťazstva ho delili milimetre!

ŠPORT CYKLISTIKA GIRO D'ITALIA PETER SAGAN

Slovenskému reprezentantovi sa dnes na pretekoch opäť darilo. Etapu takmer vyhral.

Slovenský cyklista Peter Sagan skončil v 4. etape pretekov Giro d'Italia na tesnom druhom mieste. Etapa merala 140 km a viedla z Catanie do Villafranca Tirrena. Od víťazstva ho delili milimetre. Prvé miesto však napokon obsadil Francúz Arnaud Demare.

Na treťom mieste do cieľa dorazil Talian Davide Ballerini, ktorý takisto za Saganom zaostával len pár milimetrov. Trojica najrýchlejších cyklistov 4. etapy prešla cieľom v tak tesnom závese, že o konečnom poradí musel rozhodovať až záznam z cieľovej kamery.