Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. júna 2020, 9:02
Čas čítania 0:42
Viktor Kniš

Milan Mazurek sa ospravedlnil za rasistický status k tragédii vo Vrútkach. Kotleba si nemyslí, že sa je za čo ospravedlniť

POLITIKA MILAN MAZUREK
Uložiť Uložené

Kým šéf extrémistickej ĽSNS bránil člena strany v televíznej relácii, on už písal status, v ktorom sa Rómom ospravedlňoval.

Marian Kotleba v nedeľnej relácii Na telo bránil status svojho poslanca Milana Mazureka, ktorý krátko po útoku vo Vrútkach napísal na Facebook status, kde naznačoval, že bol páchateľ Róm. Kotleba v Markíze vymýšľal argumenty, ktoré však neobstáli pred moderátorom, hosťom Gáborom Grendelom ani Irenou Biháriovou, ktorú Mazurek priamo v príspevku spomína. 

Poslanec ĽSNS Milan Mazurek tesne po tragédií na škole vo Vrútkach v statuse naznačil, že páchateľom je Róm a vyzval predsedníčku Progresívneho Slovenska Irenu Bihariovú a bývalého rómskeho splnomocnenca Petra Polláka, aby prevzali „zodpovednosť za činy svojej komunity“.

Domov
Zdieľať
Diskusia