Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. apríla 2020, 21:19
Čas čítania 0:56
Martin Mičuda

ABT Sportline si vzalo do parády novú RS6-ku. Jej 4-litrová V8-čka tak má až 740 koní!

ABT Sportline si vzalo do parády novú RS6-ku. Jej 4-litrová V8-čka tak má až 740 koní!
Zdroj: <a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://www.abt-sportsline.com/company/media/press-releases/detail/news/special-limited-edition-abt-rs6-r-super-agile-with-740-hp/?tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&cHash=c087a20b49693f7d642fdeff074d0e8c" onclick="gaTrack('article', 'bottom', 'source');">abt-sportsline.com</a>
TECH AUDI
Uložiť Uložené

Ikonické kombi prešlo rozsiahlou úpravou.

Po odhalení úplne novej generácie Audi RS6 Avant bolo len otázkou času, kedy sa o slovo prihlási dvorný úpravca ABT Sportline. Stalo sa tak práve teraz, a nemecký tuner nám servíruje brutálny počin s názvom RS6-R. Aj napriek tomu, že sériová RS6-ka vyzerá úžasne a ponúka poriadnu porciu sily, ľudia z ABT zašli ešte ďalej. 

Upravená novinka sa pýši množstvom exteriérových nadstavcov, ktoré vyrobili z uhlíkových vlákien, aby sa ich prítomnosť negatívne nepodpísala na hmotnosť. Ich primárny účel je zlepšenie aerodynamiky, aj keď niektoré detaily budia dojem, že sú viac-menej len pre efekt. Tak či onak, ikonický kombík vyzerá ešte vyzývavejšie, za čo v neposlednom rade môžu aj nové až 22" disky ABT HR Aero z ľahkých zliatin. 

Domov
Zdieľať
Diskusia