Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
8. októbra 2017, 15:23
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Aquaman hviezdi v konečne skvelom traileri pre Justice League. Žeby nás predsa len čakala komiksovka roka?

FILMY A SERIÁLY JUSTICE LEAGUE
Uložiť Uložené

Až to znie divne z "našich úst", no Justice League vyzerá skutočne dobre.

Iný trailer house, lepší materiál alebo zmeny Jossa Whedona? Ťažko povedať, čo má najväčšiu zásluhu na tom, že najnovší a finálny trailer pre Justice League vyzerá naozaj dobre. Film možno bude otrasný, ale už si tým nie sme takí istí a naše nádeje tak vzrastajú. Kto by si predsa neprial vidieť skvelú komiksovku s najväčšími hrdinami DC univerza? Nie, ten nadpis je fakt prehnaný, pretože komiksovka roka nás nečaká. Ani ten najväčší DC fanboy totiž neverí, že toto prekoná Logana, no na druhej strane, môže nás to milo prekvapiť, keďže len málokto od Justice League čaká niečo veľkolepé. 

V Justice League uvidíme hercov, ako Ben Affleck (Batman, Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ray Fisher (Cyborg), J. K. Simmons (Komisár Gordon) a ďalších. Willem Defoe hrá Atlanťana menom Vulko, malo by ísť o Aquamanovho mentora. Režíruje Zack Snyder, ktorý sa podieľal aj na scenári. V máji to po rodinnej tragédii prebral Joss Whedon a snímku čakali obrovské zmeny, dotáčky a vyhadzovanie hotových záberov. Na soundtracku by mal robiť Junkie XL. Premiéra je naplánovaná na 17. november 2017. 

Odporúčané
Tvorca CGI Vladimír Valovič: Pri Supermanovej tvári s fúzmi som si povedal: Fúú, veľa šťastia tomu, kto to bude robiť (Rozhovor) Tvorca CGI Vladimír Valovič: Pri Supermanovej tvári s fúzmi som si povedal: Fúú, veľa šťastia tomu, kto to bude robiť (Rozhovor) 25. marca 2021, 14:30

A čo hovorí synopsa? Bruce Wayne prejde veľkou osobnostnou zmenou. Znova našiel nádej v ľudstvo, poznačila ho aj Supermanova obeta, a tak sa rozhodol vyhľadať spoločne s Wonder Woman všetkých ostatných Metahumans a založiť tím, ktorý by bránil Zem. Môže už však byť neskoro, pretože je tu hrozba nevídaných rozmerov. Podľa všetkého ňou bude skutočne Steppenwolf. Justice League bude teda jedným filmom, má byť odľahčenejšie a nie také vážne, ako BvS.

V príbehu sa posunieme o pár mesiacov neskôr po udalostiach BvS. Snímka bude viac zameranejšia na Batmana. Superman sa podľa všetkého objaví v druhej polovici snímky a mal by mať dlhé čierne vlasy. Flashov oblek dostane upgrade práve od Batmana. Ezra Miller je mimochodom veľký vtipálek a preniesť sa to má aj do filmu, čo je patrné aj v traileri. Čo sa týka Cyborga, bude mať alternatívny vzhľad pre prechádzky medzi civilmi, jeho oblek bude tradične robotický a bude mať na sebe nejakú tú zbraň. Dotvorený bude, samozrejme, vďaka CGI. Parademons budú veľkou súčasťou filmu a nejakú rolu dostane aj Lex Luthor. Posledné správy však hovoria, že v aktuálnom zostrihu sa ani len neukáže. 

Aquaman hviezdi v konečne skvelom traileri pre Justice League. Žeby nás predsa len čakala komiksovka roka?
Zdroj: Warner
Domov
Zdieľať
Diskusia