Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
15. mája 2019, 16:13
Čas čítania 0:00
Matúš Majer

Subclub definitívne oznámil koniec. Posledná párty príde už čoskoro

HUDBA BRATISLAVA
Uložiť Uložené

Legendárny bratislavský klub potvrdil svoj koniec.

Už dlhšiu dobu vieme, že Subclub v priebehu tohto roka zatvorí svoje brány, no doteraz sme nevedeli termín. Subclub však teraz oficiálne oznámil, že sa posledného eventu pod hradnou skalou dočkáme už na konci júna, po čom bunker definitívne zavrie svoju kovovú bránu.


S koncom školského roka tak príde aj koniec jednej veľkej klubovej etapy pre Bratislavu. Priestor pred Subclubom sa zmení na stavenisko novej štvrte Vydrica a aj keď je podľa zákona do nehnuteľnosti zachovaný prístup, ten vedie cez strelnicu (druhý vchod do bunkra) a ty si určite vieš predstaviť, ako by to dopadlo, ak by sa niekto odviazaný na divokom rave dostal k zásobam munície či strelným zbraniam.

Odporúčané
Majiteľ Subclubu: Nezatvárame kvôli drogám ani výstavbe. O prežitie bojujeme už 13 rokov Majiteľ Subclubu: Nezatvárame kvôli drogám ani výstavbe. O prežitie bojujeme už 13 rokov 28. marca 2019, 13:03

Zatiaľ nie je jasné, či sa Subclub po dokončení výstavby otvorí alebo sa klub presunie, no ak sa chceš o celom zatvorení dozvedieť čosi viac, určite si prečítaj náš obsiahlejší článok, ktorý obsahuje aj rozhovor so zakladateľom legendárneho podniku. U-čko, budeš nám chýbať.

Domov
Zdieľať
Diskusia