Štvrtok 26. 4. 2018 meniny má Jaroslava

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Má len 6 rokov, no už teraz je hviezdou na sociálnych sieťach. Benovi rodičia dúfajú, že ich syna čaká skvelá budúcnosť

Aj keď sa len nedávno naučil čítať a písať, fanúšikovia sú z neho vo vytržení.

11. január 2018, 18:48

Aj keď sa len nedávno naučil čítať a písať, fanúšikovia sú z neho vo vytržení.

Ben Hampton má len šesť rokov, no už teraz je z neho hotová celebrita sociálnych sietí. Od februára minulého roku, keď mu jeho otec založil účet na Instagrame, stihol chlapček získať už 700-tisíc sledovateľov. Úspech žne aj na YouTube. Vôbec pri tom neprekáža, že len nedávno sa naučil čítať i písať.

 

Svetové médiá si pri Benovi kladú otázku, ako sa vôbec mohol malý chlapec bez väčších technických znalostí stať takým slávnym. Odpoveď by na to mohol dať jeho otec Branden, ktorý pracuje ako konzultant sociálnych sietí. Práve on svojmu rozkošnému synovi založil účet na Istagrame. Videl v ňom totiž veľký potenciál. Fotky jeho syna z ukončenia predškolskej dochádzky si totiž vyslúžili množstvo lajkov na účtoch oboch rodičov.

 

 

Chlapček neuverejnil ani jeden vlastný príspevok, napriek tomu obrázky dokumentujúce jeho život žnú obrovské úspechy. Mikiny či topánky podpisuje len akousi čmáranicou, no jeho fanúšikovia sú z toho aj tak vo vytržení. Keď sa niekde objaví, kričia jeho meno, len čo vyjde z auta, obklopia ho a jasajú.

 

 

Popularitu na YouTube mu zaručilo aj hosťovanie vo videách Jaka Paula, brata kontroverzného Logana Paula. Na sociálnych sieťach ľudia zase obdivujú jeho štýlové outfity, ktoré chlapčekovi vyberá mama. Každé ráno strávi prípravou a fotografovaním oblečenia aspoň 15 minút. Rodičia však zdôrazňujú, že si neurobili zo syna finančný nástroj, považujú ho skôr za prirodzeného baviča.

 

 

„Chceme, aby robil to, čo ho baví a aby mal z toho výhody, keď bude starší. Peniaze zarába pre seba,“ vyjadril sa Brendon. Jeho syn tvrdí, že ak by aj náhodou postupom času stratil fanúšikov, nebude z toho rozrušený. Rodičia však dúfajú, že postupom rokov bude ich syn na sebe pracovať a rozvíjať svoju jedinečnú kariéru, teda, že sa nebude spoliehať len na nich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia2 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
grgol som si14. január 2018, 18:39

keď si uvedomí ako ho rodičia v detstve zneužívali, začne fetovať. čaká ho fakt sfetlá budúcnosť

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
anonym114. január 2018, 23:06

alebo si uvedomí ako mu rodičia zabezpečili dostatok financií na celý život :) a bude naozaj slobodný pretože sa bude môcť venovať čomu len chce

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie