Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. októbra 2017, 19:53
Čas čítania 0:00
Matúš Majer

Keď si príťažlivý, tvoj život je vo viacerých oblastiach jednoduchší. Sexuálne útoky či prejedanie sa vždy končia horšie pre neatraktívnych

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Ak si uzatvorený, no pekný, pre ostatných sa môžeš stať tajomným. Ak však nie si veľmi príťažlivý, budú ťa považovať za asociála. V akých ďalších situáciách majú atraktívni ľudia navrch?

Možno si si zo situácií v reálnom živote povšimol, že okolo tých atraktívnejších ľudí býva poväčšine väčší záujem a ruch. Nie každý však môže byť víťazom genetickej lotérie a keď ju niekto prehrá, len ťažko to bude v živote napravovať. Dôsledky tejto prírodnej katastrofy sa však často prenášajú do celého života, čo končí v dvojitých štandardoch. Pre tých atraktívnych a pre tých menej. Používatelia Redditu sa preto rozhodli venovať niekoľko slov aj tej druhej skupine ľudí a porozmýšľať nad všetkými životnými situáciami, kde sa k príťažlivým ľuďom pristupuje inak než k tým zvyšným.


Keď si tichý alebo uzatvorený. Pokiaľ si atraktívny, tak si roztomilý, sladký a rezervovaný, no ak nie si príťažlivý, si divný, desivý a nemáš žiaden sociálny život.

V podstate existencia a rozprávanie do tohto zapadajú. Mám kamaráta, Seana, ktorý má ryšavé vlasy a vyzerá ako 40-ročný panic. Plešatie, no v skutočnosti je naozaj milý. Keď však vidíme, ako sa snaží nadviazať sociálnu interakciu, vybuchujeme do smiechu.

Sexuálne útoky. Keď sa začne o niečo pokúšať naozaj atraktívny človek, druhá strana to môže často vnímať ako kompliment a dobrú správu, no ak to spraví niekto menej príťažlivý, skončí to krikom, odmietnutím alebo telefonátom na políciu.

Jedenie. Na krásne dievča, ktoré zje celú pizzu na jedno posedenie a na obézneho mamľasa, ktorý spraví to isté, sa budeme všetci pozerať inak. Smutné.

Byť zvláštnym je omnoho náročnejšie, pokiaľ nie si príťažlivý. Ak si atraktívny, ľudia budú tolerovať omnoho viac divnosti. Môžeš robiť viacero zvlášnych vecí a ľudia prejavia úprimný záujem, no ak si škaredý, každý ťa odignoruje a pomyslí si, že ide o naozaj divného retarda.

Usmievanie sa alebo nadväzovanie očného kontaktu s úplným cudzincom.

Obyčajný prd je tiež problém. Jasné, je to fakt nechutné, ak to niekto spraví nahlas, no zažila som, keď sa to počas vyučovania pošťastilo mojej peknej kamarátke. Ľudia sa zasmiali a považovali to za vtipný moment. Keď to však spravila menej príťažlivá žena, všetci sa zhodli, že je to neuveriteľne nechutné.

Prirodzene príťažliví ľudia sa na seba môžu vykašľať, aspoň po dobu niekoľkých dní. Keď sa atraktívny muž dva dni neoholí a do obchodu pod jeho panelákom zíde v tričku a teplákoch, nikto to nebude riešiť, no ak to spraví niekto menej atraktívny, ľudia naňho okamžite namieria svoje pohoršené pohľady.

Vyzliekanie si trička.

Streamovanie na YouTube alebo Twitcih. U mužov to veľký problém nie je, no neatraktívnu ženu si zapne málokto.

Nosenie odvážnejšieho oblečenia.

Byť "silným a mlčanlivým" funguje len vtedy, ak si poriadne príťažlivý. Vtedy za tým ľudia nehľadajú žiadnu hĺbku. Pokiaľ si však nebol narodený so správnymi génmi, ľudia si o tebe myslia, že si asociál a často si dovolia nemiestne otázky.

Otravovanie zaneprázdnených ľudí. Roky som si čítal v kaviarniach a mám to odsledované. Príťažliví ľudia, ktorí niekoho potrebujú vyrušiť, sa stretnú s omnoho pozitívnejšou reakciou než tí menej atraktívnejší.

Byť hlúpym. Ak si príťažlivý, ľudia majú väčšiu tendenciu ti s úsmevom pomáhať.

Kamarátenie sa mužov so ženami. Keď spraví kompliment pekný muž, naspäť dostane úsmev, no ak je menej atraktívny, dopadnúť to môže omnoho horšie.

Domov
Zdieľať
Diskusia