Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
2. apríla 2022, 20:09
Čas čítania 0:39
Ema Stanovská

FOTO: Petra Vlhová oslávila zlato pred davom fanúšikov v Liptovskom Mikuláši. „Drela som celý rok aj pre tieto momenty,“ vyhlásila

NEWS PETRA VLHOVÁ SPRÁVY Z DOMOVA
Uložiť Uložené

Na olympijskú víťazku čakali na námestí stovky fanúšikov, ktorí ju privítali obrovským potleskom.

Olympijská šampiónka Petra Vlhová ukázala v sobotu zaplnenému Námestiu osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši pekinské zlato aj malý krištáľový glóbus za celkové víťazstvo v seriáli svetového pohára v slalome. Na oslavu historického olympijského zlata do rodného mesta prišla takmer dva mesiace po jeho zisku, pripomína TASR.


„Sú to veľké emócie. Som šťastná, že napriek veľkej zime prišlo toľko ľudí, ja si to naozaj veľmi užívam. Drela som celý rok aj pre tieto momenty. Celú sezónu som cítila, že mi strašne veľa ľudí fanúšikuje, že pozerajú moje preteky a tešia sa. Som rada, že tu môžem byť,“ skonštatovala olympijská víťazka.

Portál Sport24 píše, že na olympijskú víťazku čakali na námestí stovky fanúšikov, ktorí boli „doslova vo vytržení“ a vítali ju obrovským potleskom.


Vlhová a členovia Ski Team Vlha prevzali z rúk primátora Jána Blcháča verejné ocenenia mesta Liptovský Mikuláš. Olympijská šampiónka sa po sobote hrdí aj titulom Osobnosť Liptova, ktorý jej udelila Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Liptov.

Fotografie z osláv si môžeš pozrieť v galérii nižšie.

Úspešná slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa v rodnom Liptovskom Mikuláši rozlúčila so sezónou 2021/2022 v kruhu svojich fanúšikov. Olympijská šampiónka v slalome sa stretla s priaznivcami a spolu s nimi oslávila zlato zo ZOH v Pekingu aj zisk malého krištáľového glóbusu za slalom v seriáli Svetového pohára.Úspešná slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa v rodnom Liptovskom Mikuláši rozlúčila so sezónou 2021/2022 v kruhu svojich fanúšikov. Olympijská šampiónka v slalome sa stretla s priaznivcami a spolu s nimi oslávila zlato zo ZOH v Pekingu aj zisk malého krištáľového glóbusu za slalom v seriáli Svetového pohára.Úspešná slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa v rodnom Liptovskom Mikuláši rozlúčila so sezónou 2021/2022 v kruhu svojich fanúšikov. Olympijská šampiónka v slalome sa stretla s priaznivcami a spolu s nimi oslávila zlato zo ZOH v Pekingu aj zisk malého krištáľového glóbusu za slalom v seriáli Svetového pohára.Úspešná slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa v rodnom Liptovskom Mikuláši rozlúčila so sezónou 2021/2022 v kruhu svojich fanúšikov. Olympijská šampiónka v slalome sa stretla s priaznivcami a spolu s nimi oslávila zlato zo ZOH v Pekingu aj zisk malého krištáľového glóbusu za slalom v seriáli Svetového pohára.
Zobraziť galériu
(9)
Domov
Zdieľať
Diskusia