Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
14. septembra 2021, 12:30
Čas čítania 0:31
Dominik Vetrák

3. séria Narcos: Mexico bude posledná. Sleduj prvý trailer plný zabíjania v opojení drog

3. séria Narcos: Mexico bude posledná. Sleduj prvý trailer plný zabíjania v opojení drog
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY NARCOS
Uložiť Uložené

Posledná séria Narcos: Mexico dorazí na Netflix už v novembri.

Netflix uvoľnil debutové zábery k tretej a poslednej sérii Narcos: Mexico. Uvidíme ich už 5. novembra a uzatvoria tak mexickú kapitolu o drogových narkobarónoch. Dokopy sme zatiaľ dostali 6 sérií Narcos. Nie je známe, či sa seriál zase presunie do inej krajiny, ale záleží to zrejme aj na sledovanosti poslednej série. 

Odporúčané
Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, ktorých predčasné skončenie bolí najviac Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, ktorých predčasné skončenie bolí najviac 13. septembra 2021, 9:30

Tá sa zameria na Mexiko po tom, čo polícia zatkla narkobaróna menom Miguel Ángel Félix Gallardo (Diego Luna). Po jeho odstránení vznikli v krajine nové možnosti pre ďalších zločincov, čo zasiahne aj do politiky. Jednu z 10 epizód 3. série zrežíruje aj Wagner Moura, predstaviteľ Pabla Escobara, ktorý si strihol v 1. sérii Narcos: Mexico aj cameo rolu. 

Domov
Zdieľať
Diskusia