Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
3. februára 2021, 10:46
Čas čítania 0:34
Jakub Paulík

Matovič má nový účes, strihala ho 11-ročná dcéra. Idem za Macronom, on to na rozdiel od múdrosráčkov pochopí, píše premiér

NEWS EMMANUEL MACRON IGOR MATOVIČ ÚČES
Uložiť Uložené

Francúzsky prezident Emmanuel Macron to vraj pochopí, pretože je normálny, tvrdí Matovič.

Premiér Igor Matovič sa v Paríži počas dnešného dňa stretne s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. Spoločné majú rozobrať nielen pandemickú situáciu a fond obnovy pre Európsku úniu, ale tiež tému jadrovej energetiky. Predseda slovenskej vlády sa na Facebooku aktuálne pochválil svojím novým účesom, ktorý mu spravila jeho 11-ročná dcéra. 

Takto vyzerá hrdý tatko, ktorý sa večer dal ostrihať svojej 11-ročnej dcérke Klárke,“ napísal Matovič. Otázkou zostáva, či je vhodné, aby sa premiér krajiny nechal pred oficiálnou návštevou prezidenta Francúzska ostrihať malým dievčaťom.

Odporúčané
Rozhovor: Slovenská mafia na juhu zavraždila 150 až 200 ľudí. Gangstri sa zdravili s políciou a znásilňovali ženy Rozhovor: Slovenská mafia na juhu zavraždila 150 až 200 ľudí. Gangstri sa zdravili s políciou a znásilňovali ženy 1. februára 2021, 15:30

Sám Matovič si je vedomý toho, že týmto krokom dá „kope múdrosráčkov“ dôvod na to, aby ho „zase hejtovali“. Prezident Emmanuel Macron to však podľa Matoviča „pochopí, lebo je normálny“. 

Okrem Emmanuela Macrona sa má Igor Matovič stretnúť aj s generálnym riaditeľom organizácie Reportéri bez hraníc Christophom Deloirom. S ním majú odkomunikovať postavenie našej krajiny v rebríčku slobody tlače. V ňom sa za rok 2020 nachádzame na 33. mieste.

Domov
Zdieľať
Diskusia