Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
18. septembra 2020, 20:24
Čas čítania 0:40
Richard Balog

Streetwear inšpirovaný úryvkami z Biblie v podobe novej kolekcie od značky WHO DECIDES WAR

Streetwear inšpirovaný úryvkami z Biblie v podobe novej kolekcie od značky WHO DECIDES WAR
Zdroj: WHO DECIDES WAR
MÓDA MÓDA REFRESHER
Uložiť Uložené

Ďalšie podarené dielo spod rúk dizajnérov, za ktorých vzostupom stál Virgil Abloh.

Móda nemá žiadne limity, o čom sa pravidelne presviedčame prakticky neustále a dnešný deň nebude výnimkou, keďže najnovšie dielo značky WHO DECIDES WAR búra predsudky o klasickej podobe streetwearu. 

Kolekcia s názvom „A Still, Small Voice“ určená na obdobie jar/leto 2021 je totiž do značnej miery inšpirovaná úryvkami z Biblie, a to konkrétne z 1. knihy kráľov, kapitoly 19 a veršov 11-13. 

Odporúčané
KVÍZ: Dokážeš spoznať presný model tenisiek Air Jordan na základe detailného záberu? KVÍZ: Dokážeš spoznať presný model tenisiek Air Jordan na základe detailného záberu? 17. septembra 2020, 18:05

Dizajnérske duo v zložení Everard Best a Tela D’Amore si uvedené riadky vysvetlilo po svojom a v rámci jednotlivých kúskov predstavuje kombináciu bežných tkanín a materiálov s tými menej tradičnými, avšak stále ľahko nositeľným spôsobom. Výsledkom sú na prvý pohľad extravagantné modely odevov a doplnkov, ktoré si postupom času zamiluješ. 

Na svoje by si v rámci selekcie WHO DECIDES WAR mali tentokrát prísť konečne aj ženy, ktoré sa môžu tešiť na vlastné strihy džínsov a topov, ale aj zavinovacie šaty. Hlavná pozornosť sa pritom celkovo sústredí najmä na denim, ktorého úpravy nám jednoducho výražajú dych. 

Ešte predtým, než si vychutnáš galériu so všetkými zábermi tejto nevšednej kolekcie, tak odporúčame sprievodné video s predslovom  brooklynského rapera Joeyho Bada$$a. 

Domov
Zdieľať
Diskusia