Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. marca 2020, 13:40
Čas čítania 0:32
Viktor Kniš

NAKA zadržala vyššiu súdnu úradníčku v Bratislave s kokaínom za 20-tisíc eur

NEWS KOKAÍN NAKA
Uložiť Uložené

Polícia Slovenskej republiky na Facebooku informovala o drogovom zásahu, Denník N však prišiel s informáciou, že pri ňom zadržali aj dcéru známeho prokurátora.

Polícia Slovenskej republiky dnes zverejnila fotografie zo zásahu, v rámci ktorej Národná kriminálna agentúra zadržala v Bratislave, v Nitre a na Záhorí niekoľko osôb v súvislosti s drogovou trestnou činnosťou. Polícia na sociálnej sieti ukázala tiež snímky zaistených drog, pričom okrem sušiny pripomínajúcej marihuanu zverejnila fotku bielej kryštalickej látky. 

Denník N zistil, že jednou zo zadržaných osôb je aj Veronika Šumichrastová –  dcéra známeho prokurátora, ktorá pracuje ako súdna úradníčka na Okresnom súde Bratislava I.

Denník N ďalej uvádza, že vyšetrovatelia sa domnievajú, že zaistenou bielou látkou je kokaín v hodnote zhruba 20-tisíc eur. Zatiaľ však látky skúma expertízny ústav. 

„Policajti vykonali 3 domové prehliadky, 1 prehliadku nebytového priestoru a 5 prehliadok motorových vozidiel, v rámci ktorých boli zaistené drogy vo forme bielych kryštalických látok a sušiny zelenej farby. Zadržali 4 osoby,“ píše polícia na Facebooku, indentita ďalších osôb však zatiaľ nie je známa. 

Domov
Zdieľať
Diskusia