Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. januára 2020, 12:14
Čas čítania 0:42
Tímea Krauszová

Demi Lovato vystúpila prvýkrát naživo, odkedy sa predávkovala v roku 2018

HUDBA DEMI LOVATO
Uložiť Uložené

Na hudobnú scénu sa vrátila na odovzdávaní cien Grammy 2020.

V nedeľu v noci sa odovzdávali prestížne hudobné ocenenia Grammy. O nomináciách a následnom udelení cien rozhodujú členovia americkej hudobnej akadémie, ktorých je asi 13-tisíc, aj preto je pre víťazov soška Grammy veľmi vzácna.

Všetky najdôležitejšie ocenenia tento rok získala Billie Eilish, napriek tomu sa však veľkej pozornosti dostalo aj bývalej Disney hviezde Demi Lovato, ktorá vystupovala naživo prvýkrát od svojho kolapsu v roku 2018.

Odporúčané
Emotívne odovzdávanie cien Grammy v znamení rozlúčky s Kobe Bryantom ovládla Billie Eilish. Získala všetky najdôležitejšie ceny Emotívne odovzdávanie cien Grammy v znamení rozlúčky s Kobe Bryantom ovládla Billie Eilish. Získala všetky najdôležitejšie ceny 27. januára 2020, 8:44

Predstavila novú pieseň Anyone

Vo svojom živom vystúpení Demi predstavila nový singel s názvom Anyone. V krásne bielej róbe spievala vo všetkej jednoduchosti: naživo a len so sprievodom klavíra. V úvode piesne jej preskočil hlas a musela ju začať odznova. Podarilo sa jej však ovládnuť slzy a napokon pieseň dospievala.

Emotívna skladba podľa webstránky Grammy údajne vznikla len niekoľko dní po jej predávkovaní sa v roku 2018. V texte priznáva, že podľahla alkoholu, zároveň v ňom prosí o pomoc, pretože má pocit, že ju už nikto – ani Boh – nepočúva. Demi sa v minulosti priznala, že zápasí s alkoholom. Liečila sa aj z poruchy príjmu potravy (trpí bulímiou) a okrem toho má aj bipolárnu poruchu. 

Domov
Zdieľať
Diskusia