Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
26. decembra 2017, 15:17
Čas čítania 0:00
Šimon Kucka

Adaptácia komiksu Cowboy Ninja Viking s Chrisom Prattom v hlavnej úlohe sa začne natáčať už v júni budúceho roka

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Star-Lord sa predstaví v adaptácii komiksu o mužovi s osobnosťami kovboja, ninju a vikinga. Prinajmenšom zaujímavá kombinácia, no nie?

Strážca Galaxie, ošetrovateľ dinosaurov, no najnovšie muž s tromi rozdielnymi osobnosťami, známy aj ako Cowboy Ninja Viking. Chris Pratt (Guardians of the Galaxy) nám neustále dokazuje, čo všetko sa v ňom ukrýva, o čom svedčí aj množstvo rozrobených projektov, na ktorých sa podieľa. Film s názvom Cowboy Ninja Viking, kde si Pratt strihne hlavnú úlohu, sa začne natáčať už v júni roku 2018 v kanadskom Vancouveri. 

Za filmom stojí štúdio Universal, ktorému sa zatiaľ nepodarilo nájsť preň vhodného režiséra. Pôvodne sa uvažovalo nad Davidom Leitchom (John Wick, Atomic Blonde), od tohto nápadu sa však upustilo. Chris Pratt bol do projektu zahrnutý už v roku 2014, krátko po vlne ošiaľu, akú so sebou priniesol film Strážcovia Galaxie. Dodnes je však jediným známym hercom účinkujúcim v tomto filme. Pokiaľ bol film súčasťou Disney, o scenár sa starali Rhett Reese a Paul Wernick, scenáristi Deadpoola. Keď však filmové práva získala spoločnosť Universal, obaja páni od projektu odstúpili, a tak muselo prísť prepisovanie scenára, o čo sa postaral Craig Mazin (Vo štvorici po opici 3). 

 

Adaptácia komiksu Cowboy Ninja Viking s Chrisom Prattom v hlavnej úlohe sa začne natáčať už v júni budúceho roka
Zdroj: Marvel Studios

Komiks Cowboy Ninja Viking vytvorili v roku 2008 A.J. Lieberman a Riley Rossmo pre komiksové vydavateľstvo Image Comics. Príbeh sa točí okolo Duncana, nájomného vraha s tromi osobnosťami: kovboj, ninja a viking. Keď Duncana zamestná pochybná vládna organizácia, dostane za úlohu vystopovať jeho bývalých kolegov-tajných agentov, ktorí si hovoria "trojičky", kde každý z agentov má taktiež rozpoltenú osobnosť. Jeden z nich má napríklad osobnosti nájomného vraha, člena jednotky Navy SEAL a asistenta na turné metalovej skupiny Dokken. Dej znie vskutku ako vystrihnutý zo sna postavičky Andyho Dwyera zo seriálu Parks and Recreation, kde ho stvárnil práve Pratt. Sám herec musel uisťovať ľudí, že film naozaj vznikne, a nejde len o nejaký vtip.

Chrisa tak budúci rok uvidíme ako Star-Lorda v Avengers: Infinity War a neskôr v pokračovaní Jurského sveta s podtitulom Zánik ríše. Odkedy začala hviezda slávy tohto sympatického herca stúpať, vyberal si veľké štúdiové filmy, ako napríklad remake westernu The Magnificent Seven či romantické sci-fi Passengers, pričom ani jednému z týchto počinov sa po finančnej stránke príliš nedarilo. Čas teda ukáže, či by mal Chris Pratt popremýšlať nad voľbou menších nezávislých filmov, alebo ďalej pokračovať veľkými blockbustermi. Nechajme sa teda prekvapiť, do ktorej z týchto dvoch kategórií sa zaradí Cowboy Ninja Viking.

Adaptácia komiksu Cowboy Ninja Viking s Chrisom Prattom v hlavnej úlohe sa začne natáčať už v júni budúceho roka
Zdroj: Universal

Domov
Zdieľať
Diskusia