Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. januára 2018, 11:51
Čas čítania 0:00
Oskar Almássy

Thomasa a jeho priateľov čaká vo finálovej časti Maze Runnera posledná misia. Ako však dokazuje akčná ukážka, tá bude aj tou najťažšou

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Štúdio 20th Century Fox zverejnilo ďalší nový klip priamo z filmu a snaží sa nás tak nalákať na očakávanú premiéru záverečnej časti série Maze Runner.

Snímka s názvom Maze Runner: The Death Cure sa iba nedávno predstavila vôbec prvým klipom a štúdio 20th Century Fox nám už posiela ďalší. Ten má po vzore toho predošlého tiež približne 90 sekúnd, pričom aj tentokrát si môžeme vychutnať hneď niekoľko akčných momentov. Akurát s tým rozdielom, že okrem Minha sa v ňom ukáže aj Thomas (Dylan O'Brien) či Newt (Thomas Brodie-Sangster). My tak v závere už iba dodáme, že premiéra snímky je u nás naplánovaná na 25. januára (ledna) 2018 a pokiaľ sa o nej chcete dozvedieť viac, vstúpte do tohto vlákna.

Domov
Zdieľať
Diskusia